Rezultate te kerkimit per termin: +Sowetan

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.582Z

Eliminim krenar

“Dalja e madhe”. Kështu e ka përshëndetur shtypi jug-afrikan eliminim e Bafana Bafana. Organizatorët e Botërorit, për herë të parën në histori të tyre, janë eliminuar nga turni i parë i këtij kompeticioni, por ata nuk e qajnë aspak këtë eliminim. “Kemi humbur, por kemi fitua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.701Z

Javën e dasmës, prindërit u thonë se janë motër e vëlla

E përditshmja britanike Daily Mail, publikoi sot një ngjarje sa tragjike aq dhe unike në llojin e saj. Një çift i fejuar prej 5- vitesh, kanë kaluar në traumë pasi prindërit e tyre u takuan dhe zbuluan se janë motër dhe vëlla. Vajza e re e cila do të lind një fëmijë muajin tjerë, ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama