Rezultate te kerkimit per termin: +Spahiut

Total: 1902
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Prokuroria pushon hetimin ndaj Spahiut

Padia e Cefës Prokuroria e Tiranës ka pushuar dje hetimet ndaj kreut të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu. Hetimet ndaj Spahiut nisën në lidhje me punësimin e një personi në Këshillin e Lartë të Drejtësisë, në kohën kur Spahiu ishte nënkryetar i KLD. Mësohet se ky i fundit kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.910Z

Çfarë fshihet pas shkarkimit të Kreshnik Spahiut?

Tiranë- Mazhoranca nuk heq dorë nga shkarkimi i Kreshnik Spahiut, si nënkryetar i KLD, edhe pse ai ka dhënë dorëheqjen që para dy javësh. Pasi ka siguruar edhe raportin financiar mbi shpenzimet e KLD-së për të mësuar se kush e mbulonte koston e aktiviteteve të AKZ-së dhe të udhëtimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.638Z

Hetimi i Spahiut sot raporti

TIRANEuml - Komisioni hetimor Parlamentar per shkarkimin e Spahiut do te te publikoje sot raportin qe do ti dergohet Kuvendit lidhur me hetimin e aktivitetit te Spahiut ne krye te KLD dhe lidhjet e tij me . Ne mbledhjen e fundit te ketij komisioni kreu demokrat i tij Enkelejd Alibeaj deklaroi se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.676Z

Shkarkimi i Spahiut, i pamundur

Share Edhe pse Partia Demokratike ka vendosur tashme te tentoje shkarkimin e numrit 2 te KLD, Kreshnik Spahiun, nëpërmjet një komisioni hetimor, juristet deklarojnë se kjo është ligjërisht e pamundur pasi vendimi për mandatin e nënkryetarit i takon KLD dhe jo parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.637Z

Topi Respektoj aktin e Spahiut

TIRANEuml ndash Presidenti i Republikes njeheresh kryetar i Keshillit te larte te Drejtesise Bamir Topi reagoi sot per doreheqjen nga posti i zv.kryetarit Kreshnik Spahiu. Pas vizites ne nje ekspozite ne Tirane presidenti Topi tha se respekton vendimin e Spahiut dhe se do te nisin procedurat per emr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.738Z

Hetimi i Spahiut, Komisioni pritet të publikojë rezultatet

Tiranë- Raporti përfundimtar i Komisionit Parlamentar që hetoi veprimatinë e Kreshnik Spahiut si ish-nënkryetar i KLD-së do të publikohet ditën e sotme.Pas prezantimit të rezultateve të hetimit pritet që raporti ti dorëzohet të enjten Parlamentit. Kreshnik Spahiu pak ditë më parë dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.509Z

Një milion kuqezinjtë e Kreshnik Spahiut (FOTO)

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, deklaronte para 23 qershorit se partia e tij do të ishte faktor në formimin e qeverisë. Por, AK nuk arriti të siguronte dot asnjë mandate deputeti. Pas zgjedhjeve megjithatë, Spahiu e ka gjetur ngushëllimin, duke thënë se ata janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama