Rezultate te kerkimit per termin: +Spaho

Total: 2446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti demokrat, Edmond Spaho

Makina e deputetit demokrat, Edmond Spaho, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë pasdites së sotme. Spaho, që është njëkohësisht edhe nënkryetar i Kuvendit, ka pësuar disa shembje në trup, por është jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në spital për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.302Z

Prokurimet, Spaho: Pabarazi ne tendera

Avokati i Prokurimeve Publike prezanton raportin e Punes per vitin 2008 ne Komisionin e Ekonomise. "354 ankesa jane depozituar nga bizneset qe kane marre pjese ne tendera per vitin 2008", u shpreh Spaho. Sipas tij nga 210 ankesa te depozituara nga bizneset per tenderat, 129 kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti Edmond Spaho, jashtë rrezikut për jetën

 Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit. Ngjarja rrugore  ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.570Z

Aksidentohet rëndë deputeti i PD-së Edmond Spaho

ELBASAN- Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor rreth orës 16:25 të ditës së sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Sipas policisë në aksidentin ku u plagos deputeti janë përfshirë dy automjete. Një automjet tip ‘Audi Q7’dhe një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.499Z

Elbasan, aksidentohet deputeti i PD-së Edmond Spaho

ELBASAN- Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor rreth orës 16:25 të ditës së sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Sipas policisë në aksidentin ku u plagos deputeti janë përfshirë dy automjete. Një automjet tip ‘Audi Q7’dhe një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.691Z

Replikat Deda-Braçe-Spaho: Ordinere, legen

Si gjithmonë, edhe seanca e djeshme e Kuvendit u shoqërua nga replika të forta. Deputetja e PS, Arta Dade ironizoi ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, i cili tha se Shqipëria është i vetmi vend në rajon që shënon progres në raportin e Komisionit Europian. "Më vjen mirë që dëgjova mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.271Z

BATUTAT/ Më fal zemra, replikat Rama-Vokshi-Spaho

Nuk kanë munguar replikat dashamirëse në seancën maratonë të mbajtur dje në Parlament që përfundoi në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ja disa prej batutave: Spaho: Ke replikë? Rama: Jo sonte nuk kam replikë.. Spaho: Bëj po deshe se kam dhe unë replikë Rama: Sot më ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama