Rezultate te kerkimit per termin: +Spahon

Total: 156
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.199Z

DEBATET/ Astrit Veliaj akuzon Pollon dhe Spahon: Keni marrë 1500 euro për një këshilltar

Partia Demokratike ka zhvilluar analizën e humbjes së zgjedhjeve të 21 qershorit në degën e Beratit, mes debateve të ashpra dhe akuzave. Të deleguarit e selisë blu në Berat, Edmond Spaho, Enno Bozdo, deputeti Genc Pollo e Astrit Veliaj janë përballur me kritika të ashpra me bazën e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.474Z

Mazhoranca e fton për dialog, Basha takon Palokën, Spahon e Bregun. Pastaj ulet urgjent me aleatët e PD

Partia Demokratike dhe opozita kane kapur menjëherë sinjalet ftuese të Ramës dhe Metës për të dialoguar në Kuvend apo në tryezë për reformën zgjedhore dhe ka nisur lëvizjet e saj. Kështu, menjëherë pas deklaratës së koalicionit qeverisës, Basha menjëherë ka nisur takimet bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.144Z

REPLIKAT/ Letra e Hickës për policinë: Arrestoni Spahon, më do në komision përdhunisht. Deputetët e PD: Ia paska qejfi

Avokatja e Shtetit, Alma Hicka, nuk u paraqit dje në mbledhjen e Komisionit Hetimor të kryesuar nga PD-ja për zgjidhjen me marrëveshje të çështjes CEZ e ofenduar nga kërkesa e shkruar nga deputeti i PD-së Edmond Spaho. Ky i fundit kishte shkruar në kërkesën për paraqitje që avokatj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.055Z

Fier/ Nje i vrare dhe dy te plagosur ne qender te qytetit

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagsour me armë zjarri si pasojë e një sulmi criminal në ne mes të qytetit të Fierit. Informacionat e para të policisë së ketij qyteti flasin për një ngjarje me mot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.719Z

Ndalohet 45-vjecari kercenonte nje te ri

Korce 10 mars NOA 8211 Nje 45-vjecar eshte ndaluar dje nga policia e Korces pasi akuzohet per kercenim dhe dhune verbale ndaj nje 22-vjecari. Korrespodenti i Agjencise NOA raporton se personi ndaj te cilit ka nisur procedim penal eshte Sokol Spaho 45-vjec banues ne lagjen Nr. 12 ne Korce. Kallezimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.192Z

Ekzekutimi i biznesmenit në Fier, për një vrasje në ‘97 në Athinë

Policia e Fierit arreston Agim Hykën për vrasjen me 14 plumba të biznesmenit Spartak Spaho. Dyshohet se krimi ka si motiv hakmarrjen, pasi autori akuzonte Spahon për vrasjen e të atit 14 vite më parë në Athinë Fier Katërmbëdhjetë plumba për një vrasje të ndodhur 14 vite më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.235Z

7 vite burg për koleksionistine ikonave Gjergji Thimio

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet heqje lirie koleksionistin e ikonave Gjergji Thimio  dhe me 6 vite Arben Spahon nën akuzën e vjedhjes dhe trafikimit të veprave të artit. Vendimi është marrë sot në seancën e rradhës gjyqësore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama