Rezultate te kerkimit per termin: +Spanjes

Meta: total 1000 / total_found 1351 / time 0.000 / keyword[0] spanjes / docs[0] 1351 / hits[0] 1697 /
Spanje princesha lirohet nga akuzat
  • 2017-02-17

Spanje princesha lirohet nga akuzat

p styletext-align justifyPrincesha e Spanjes Kristina motra 51-vjecare e mbretit Felipe dhe e gjashta ne linjen e trashegimise se fronit eshte liruar nga akuzat per shmangie te taksave Megjithate bashkeshorti i saj Inaki Urdangarin eshte denuar me 6 vjet e tre muaj burg nga Gjykata e Majorkes Ai aku

Zbulohen hajdutët e bankave
  • 2017-02-10

Zbulohen hajdutët e bankave

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk u mjaftuan pushimet e shtrenjta ne Cancun te Meksikes por pas tyre, ndaluan edhe ne Spanje. Te lodhur nga udhetimi i gjate mes dy kontinenteve, me porosi te veçante u kishte ardhur nga Tirana edhe makina 4×4, nje Por

Enrique i pasigurt per te ardhmen permendet Sampaoli si zevendesues i tij te Barcelona
  • 2017-01-26

Enrique i pasigurt per te ardhmen permendet Sampaoli si zevendesues i tij te Barcelona

p styletext-align justifyShtohen me tej pasigurite per te ardhmen e Luis Enriques ne krye te Barcelones Trajneri asturian ka fituar 8 trofe ne dy vite gjysme por gjithsesi eshte ne perfundim te kontrates dhe ende nuk ka asgje te qarte ne lidhje me kete ceshtje 8220Skam asgje per te thene8221 8211 u

Hyka peng i Luzern
  • 2017-01-22

Hyka peng i Luzern

p styletext-align justifyE ardhmja e Jahmir Hyka eshte ende ne ajer Futbollisti i Kombetares shqipare ka gjetur gjuhen e perbashket me amerikanet e San Hoze Earthquakes per transferimin ne Major League Socccer mbi bazen e nje kontrate 3 vjecare prej 500 mije dollaresh ne vit Mirepo tani mesfushori e

Spanje meteori perplaset me token me shpejtesi 72000 kmh
  • 2016-12-17

Spanje meteori perplaset me token me shpejtesi 72000 kmh

var fbShare url httpvizionplusalspanje-meteori-perplaset-me-token-me-shpejtesi-72000-kmhsize largebrbrNje meteor u perplas me token me shpejtesi 72 mije kmh ne Costa Del Sol ne jug te Spanjes Topi i madh i shndrritshem u pershkrua nga turistet dhe  banoret e zones i ngjashem me nje termet kur u

Gjykata Kushtetuese e Spanjes vendos kunder referendumitper pavaresine e Katalonjes
  • 2016-12-15

Gjykata Kushtetuese e Spanjes vendos kunder referendumitper pavaresine e Katalonjes

var fbShare url httpvizionplusalgjykata-kushtetuese-e-spanjes-vendos-kunder-referendumitper-pavaresine-e-katalonjessize smallbrbrGjykata Kushtetuese spanjolle njoftoi sot se ka pezulluar projektin e referenduminit per pavaresine e Katalonjes qe separatistet kerkojne te organizojne ne shtatorin e 20

Sadiku i tensionuar te Zurich do te ike ne janar
  • 2016-12-02

Sadiku i tensionuar te Zurich do te ike ne janar

var fbShare url httpvizionplusalsadiku-i-tensionuar-te-zurich-do-te-ike-ne-janarsize smallbrbrVetem prej pak kohesh ka hedhur prapa kraheve demtimin qe e detyroi te perfundonte nen bisturi duke qendruar edhe jashte perfaqesueses per sfidat kunder Spanjes e Izraelit Mirepo verehet se befasisht Arman