Rezultate te kerkimit per termin: +Spanjollt

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Nëse Serbia hyn në NATO, Rusia do të njohë Kosovën

Nse Serbia do t hyj n NATO, ather Rusia do t rishqyrtoj qendrimin e saj ndaj pavarsis s Kosovs. Deklarata sht e prfaqsuesit t prhershm rus n Aleancn Veriatlantike, Dmitrij Rogozin, i cili n nj intervist pr gazetn serbe Blic tha se pr NATO-n, Beogradit zyrtar do t’i duhet t heq dor nga Kosova.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.760Z

Finalja botërore për klube, Estudiantes kundër Barcelonës

Estudiantes dhe Barcellona jan gati t luajn finale e botrorit pr klube n Abu Dhabi. Spanjollt jan favoritt e ktij takimi, por argjentinasit mund t jen surpriza ashtu si doln fituar edhe n Copa Libertadores. Nse duan t mundin Barcelonn futbollistt e Estudiantes duhet t japin 120% t tyre n fush. Kshtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.591Z

Manchester United klubi më i pasur në botë

Manchster United vazhdon t jet klubi i futbollit m i pasur n bot. Lajmin e bn t ditur prestigjozja amerikane "Forbes". Arsyeja sht e thjesht. Manchester tashm nuk sht m vetm nj skuadr futbolli, sht nj mark e nivelit ndrkombtar, e njohur, e sponsorizuar dhe e eksportuar. Vlera e shoqris ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.874Z

Standarde të dyfishta për turqit

Sipas nj studimi aktual integrimi i turqve n Gjermani l shum pr t dshiruar. Asgj e re. M e rndsishme do t ishte, sikur ata t ndihmoheshin dhe kjo krkohet nga Gjermania. Sapo sht prezantuar nj studim, q nxjerr n pah problemet m t mdha t integrimit t turqve n Gjermani. Rezultati nuk sht befasues: n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.360Z

Do të jetë një ndeshje e madhe

T paktn kshtu mendohet disa or prpara sfids Gjermani – Spanj. Gjermania ka skuadrn m t shpejt, dinamike dhe q an lehtsisht mbrojtjet kundrshtare. N do rast kur marrin topin rrezikojn t shnojn. Jan t gjith t zot n driblime dhe pasojn mir tek shokt e pamarkuar dhe uditrisht gjermant gjenden shpe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.501Z

Beqaj mposht grekt, Cana humbet me Atletikon

Liga e Kampioneve n ditn e dyt dhuroi surpriza t tjera. N Grupin A, Roma bri autokritik pas humbjes befasuese me Kluzh n ditn e par. Skuadra e Spaletit fitoi me Bordon n Franc me rezultatin 3-1, pavarsisht se ishin francezt q shnuan t part me an t Gurkuf n t 19. Pr italiant realizuan Vuini (64) dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama