Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Meraku

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] spartak / docs[0] 7055 / hits[0] 9734 / keyword[1] meraku / docs[1] 810 / hits[1] 904 /
Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi

Beteja mes PS dhe PD për një mandat në Korçë
  • 2017-06-16

Beteja mes PS dhe PD për një mandat në Korçë

Qarku i Korçës do të ketë 11 mandate në zgjedhjet e vitit 2017 nga 12 që ka pasur në dy zgjedhjet e kaluara, gjë që e kthen këtë qark në betejë të PD-së dhe PS-së për të mos humbur deputetë nga sa kanë aktualisht. Korça qe një nga qarqet që në zgjedhjet e vitit 2013 i hoqi nj

PDIU zbardh emrat e listës së kandidatëve për zgjedhje
  • 2017-04-30

PDIU zbardh emrat e listës së kandidatëve për zgjedhje

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, ka publikuar emrat në listën e saj të kandidatëve për zgjedhjet e 18 qershorit. Tahir Muhedini, deputet i zgjedhur në Tiranë, është zhvendosur në Vlorë, ndërsa dy deputetët e ardhur nga lista e Partisë Demokratike, Shpëtim Idrizi dhe Mesila

No Pic available
  • 2017-04-30

LISTA/ Kandidatët për deputetë të PDIU, Idrizi dhe Doda kandidojnë në Tiranë

Edhe PDIU ka dorëzuar listën e plotë të kandidatëve për deputetë në KQZ për zgjedhjet e 18 qershorit. Kryetari Shpëtim Idrizi dhe Mesila Doda kandidojnë në qarkun e Tiranës. Lista e plotë e PDIU Qarku Tiranë Shpëtim Idrizi Mesila Doda Marinelo Rami Arjan Hamiti Alfred Deshati Qarku E

No Pic available
  • 2014-01-24

Meta: Koalicioni LSI-PS pozitiv,Vrasjet e '21 janarit', kriminale

TIRANE- Kryetari i Kuvendit dhe njëherësh lideri i LSI-së, Ilir Meta, i ftuar në emisionin televiziv "Opinion" është shprehur se, "koalicioni me Partinë Socialiste është i natyrshëm dhe po ecën mjaft mirë duke punuar me energji dhe vendosmëri për t’u ballafaquar me problemet dhe

No Pic available
  • 2013-09-15

Programi qeverisës, vijon debati në Kuvend. Në 14:30 pritet votimi për qeverinë e re

TIRANE- Programi i mazhorancës së re qeverisëse 2013-2017 u diskutua dje në një seance maratonë të Kuvendit që nisi punimet rreth orës 10:30, për të vijuar mëngjesin e sotëm rreth orës 09:25. Në përputhje me rregulloren e Kuvendit secili prej diskutantëve nga lista e depozituar nga

No Pic available
  • 2013-09-15

Programi qeverisës, debat maratonë në Kuvend. Pritet votimi për qeverinë e re

TIRANE- Programi i mazhorancës së re qeverisëse 2013-2017 u diskutua dje në një seance maratonë të Kuvendit që nisi punimet rreth orës 10:30, për të vijuar mëngjesin e sotëm rreth orës 09:25. Në përputhje me rregulloren e Kuvendit secili prej diskutantëve nga lista e depozituar nga