Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Ngjel

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.414Z

Sekretarja e Ngjelës rikthehet me imazhet seksi

TIRANE - Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj të vjetër, atij të pozave sensuale ku shfaqet me bikini. Pas dështimit në politikë, ku emri i saj u vendos i dyti në listën e Tiranës si kandidate p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.065Z

Gënjeshtra politike e Preç Zogajt dhe mungesa politike e Spartak Ngjelës

22-09-2011 / Nga Artur Bego Posttryeza e opozitës “Nuk ka mungesa politike në këtë tryezë. As e z. Ngjela nuk është mungesë politike”, deklaroi dy ditë më parë në përfundim të tryezës së opozitës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.151Z

Topi në Elbasan:Opozita jo funksionale,i hapur për bashkëpunim me Ngjelën

ELBASAN- Kreu i Partisë Fryma e Re Demokratike, Bamir Topi ka shprehur edhe një herë se ai është i gatshëm që të bashkëpunojë me Spartak Ngjelën ndërsa tha se opozita nuk është funksionale.  Në një deklarat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.940Z

Saga e tiranise e Spartak Ngjeles

Spartak Ngjela ka shkruar një libër për bashkëkohësit, kryesisht për ata të racës së tij politike. Është vazhdim i vëllimit “Përkulja dhe rënia e tiranisë shqiptare” që i ka kapur ngjarjet prej vitit 1957. Pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.798Z

Spartak Ngjela reagon ndaj deklarates se Celibashit

Deklarata e Ilirjan Celibashit dhënë për ABC News, kandidatit për deputet i Partisë Socialiste, për Spartak Ngjelën, nuk ia vlen të përfillet. Zgjedhjet lokale të 2003, kur Ngjela ishte kudnërshtar i Edi Ramës, vunë në skaje t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.254Z

Libri i Spartak Ngjeles Kujtime nga koha e burgut

“Nuk kam pse të merrem fare me akuzat tuaja ,pasi unë nuk ju njoh përgjykatë. Një gjykatë që deri më sot nuk ka dhënë asnjë pafajësi për krimet kundër shtetit nuk mund të jetë gjykatore, por dënimtore”.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.990Z

Firma e E. Rames si himzaja e Ngjel Korraqes

22-11-2010 / Nga Kostaq Xoxa Nje mik i familjes nga Fieri qeshte para se te qeshnim ne te familjes duke na treguar ate ngjarjen e Vangjel Korraqes Ngjel Korraqes ne gjykaten e Fierit ne vitin 1938. Ky ishte bere pishman qe kishte vene nje firme ne nje kontrate tregtare nga e cila kuptoi se kon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama