Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Ngjela

Total: 2954
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.129Z

Spartak Ngjela ne Intervista

E enjte 08 Nentor 2012 1031 Spartak Ngjela ne Intervista Kreu i partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela ka shuar cdo dyshim per daljen nga koalicioni i majte. Ne emisionin Intervista ndersa  prezantoi volumin e dyte te librit te tij Perkulja dhe Renia e tiranise shqiptare Ngjela ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.103Z

Spartak Ngjela: Berisha, hoxhisti i fundit

Spartak Ngjela e cilëson Sali Berishën si personin e fundit që vijoji rrugën e pushtetit politik të tipi hoxhist. Këtë mendim të tij Ngjela e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook. Komunizmi kishte një vullnet të papërmbajtur për të kaluar realitetin në mitol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.212Z

Një Spartak si Ngjela

Nga Elton METAJ Avokati është një ndër markat më të njohura të politikës shqiptare të 25 viteve të fundit, me shkathtësinë në të folur, argumentet e stërholluar dhe mprehtësinë e trajtimit të fenomeneve. Pas emrit të koduar qëndron Spartak Ngjela, një politikan joelektoral, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.118Z

Pse është kaq i mendueshëm Spartak Ngjela?

Avokat Spartak Ngjela ishte i pranishëm në Kongresin e Partisë Socialiste, ndërsa aleati i tij, Edi Rama ia lëshoi një batutë. "Ashtu siç çmojmë padyshim edhe praninë e të gjithë partnerëve të tjerë të Aleancës për Shqipërinë Europiane në këtë kongres. Që nga i lavdishmi Sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.746Z

Spartak Ngjela lidh marrëveshje me Kreshnik Spahiun

Partia Ligj dhe Drejtësi dhe Aleanca Kuq e Zi kanë nënshkruar një marrëveshje, e cila është nënshkruar nga ana e kryetarëve përkatës, Spartak Ngjela dhe Kreshnik Spahiu. Pas nënshkrimit të marrëveshjes, Ngjela dhe Spahiu thanë se kanë rënë dakort në 3 pika të përbashkëta, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.989Z

Spartak Ngjela prezanton programin e partisë të tij

12/12/2008  I shoqëruar dhe nga deputeti Gilman Bakalli DURRES- Spartak Ngjela nuk ka mundur të krijojë në Durrës strukturat e partisë që ai drejton. Për të dytën herë Ngjela ka ardhur në qytetin bregdetar në përpjekje për të mundësuar të “çajë” të djathtën, por k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.281Z

Spartak Ngjela zyrtarizon Partinë Ligj dhe Drejtësi

Zyrtarizohet partia e deputetit Spartak Ngjela. Ligj dhe Drejtësi do të jetë rivalja e ardhshme e Partisë Demokratike dhe Partisë Socialiste në zgjedhjet e 28 qershorit, pas regjistrimit zyrtarisht si forcë politike në gjykatë. Programi i paraqitur prej dyshes Spartak Ngjela dhe Gilman Baka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama