Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Ngjela

Meta: total 1000 / total_found 2784 / time 0.002 / keyword[0] spartak / docs[0] 6813 / hits[0] 9448 / keyword[1] ngjela / docs[1] 4024 / hits[1] 9099 /
SKA GJË! HUMBJA JUAJ ËSHTË FATI I RI I SHQIPËRISË
  • 2017-06-18

SKA GJË! HUMBJA JUAJ ËSHTË FATI I RI I SHQIPËRISË

Spartak Ngjela Republika e Re, i thanë amerikanët Bashës, është ajo që do të dalë pas vetingut dhe Reformës në Drejtësi. Po vetingu dhe Reforma në Drejtësi, cilën republikë do të rrëzojë? Reforma në Drejtësi dhe vetingu do të rrëzojnë republikën e korruptuar shqiptare që the

Ngjela: Pse nuk flasin më Basha-Berisha për ambasadorët Lu e Vlahutin
  • 2017-06-16

Ngjela: Pse nuk flasin më Basha-Berisha për ambasadorët Lu e Vlahutin

Spartak Ngjela Avokati Spartak Ngjela ka parashtruar disa pyetje, ku në qendër të tyre është reforma në drejtësi. Aleati i Ramës, në një status në faqen e tij në “Facebook”, tha se askush nuk flet më për ambasadorin Donald Lu dhe se Basha e Berisha nuk sulmojmë në ambasad

BASHA NË AMERIKË, ÇFARË ËSHTË KJO LËVIZJE?
  • 2017-06-14

BASHA NË AMERIKË, ÇFARË ËSHTË KJO LËVIZJE?

Spartak NGJELA Basha në Amerikë, çfarë është kjo lëvizje? Do jetë pozitiv për Shqipërinë, por jo për Bashën Basha është i thirrur, kuptohet. Por, përse është thirrur? Njerzit kanë ngelur të shtangur që Lulzim Basha ka udhëtuar drejt Uashingtonit. Pyetja mbetet: përse e kanë

A MUND TA NDALË REFORMËN BASHKIMI RAMA-BERISHA?
  • 2017-06-08

A MUND TA NDALË REFORMËN BASHKIMI RAMA-BERISHA?

Spartak NGJELA A mund ta ndalojë Reformën në Shqipëri bashkimi i korrupsionit politik me Gjykatën Kushtetuese? A mund të kemi një bashkim politik të korrupsionit shqiptar të të dy krahëve të politikës për të ndaluar Reformën e nisur në Shqipëri dhe për të shpëtuar krimin shtetë

No Pic available
  • 2017-06-06

Politikanët shqiptarë nuk dinë ku ta fshehin pasurinë

Avokati Spartak Ngjela përmes një statusi të publikuar në profilin e tij në Facebook deklaron se ka shumë krerë partish politike që nuk do të mund ti mbijetojnë rendit të ri juridiko-administrativ që do vendoset në Shqipëri. Sipas tij, perëndimorët i trajtojnë krerët e partive si f

No Pic available
  • 2017-06-03

Ngjela shokon: 400 oficerë rusë kanë hyrë në Shqipëri

Avokati Spartak Ngjela bën një deklaratë të bujshme në rrjetin social Facebook, kur thotë se mbi 400 oficerë rusë kanë hyrë në Shqipëri në rrugë të ndryshme gjatë protestës në çadër të opozitës. Ai shkon më tej kur thotë se këtë ia ka vënë në dukje kreut të opozitës ed

Habit aleati i Ramës: Analistët që shfaqin pakënaqësi ndaj Bashës janë antiamerikanë
  • 2017-06-02

Habit aleati i Ramës: Analistët që shfaqin pakënaqësi ndaj Bashës janë antiamerikanë

Avokati Spartak Ngjela i njohur për komentet e tij sidomos për situatën politike dhe parashikimet e asaj që pritet të ndodh, habit me një status të postuar pak më herët. Ai thotë se të gjithë ata analistë që i kujtojnë Republikën e Re dhe e cilësojnë Bashën si tradhtar të kauzës