Rezultate te kerkimit per termin: +Spartak +Sageri

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] spartak / docs[0] 6813 / hits[0] 9448 / keyword[1] sageri / docs[1] 10 / hits[1] 10 /
No Pic available
  • 2012-05-27

Vrau komisionerët në 1997, prangoset në Greqi 43-vjeçari

GREQI - Kishte kryer 2 vrasje në vitin 1997 dhe u kap dy net më parë në Greqi. Policia e Athinës arrestoi shqiptarin 43-vjeçar Kastriot Fejzo, pasi për të ekzistonte një urdhër-arresti ndërkombëtar, i lëshuar nga autoritetet shqiptare, sipas të cilit ai është dënuar me 18 vite burg.

No Pic available
  • 2012-05-27

Arrestimi i Kastriot Fejzo, reagojnë familjarët

ERSEKE- Menjëherë pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë ditën e djeshme, Kastriot Fejzo i cili akuzohet për vrasjen e dy personave dhe plagosjen e pesë të tjerëve, ngjarje kjo e ndodhur në qershor të 97-të, në qy

Arrestohet në Greqi, vrau dy komisionerë më 1997
  • 2012-05-27

Arrestohet në Greqi, vrau dy komisionerë më 1997

Kastriot Fejzo, 43-vjeç, është dënuar nga drejtësia në Shqipëri me 18 vite burg, pasi në qershor të vitit 1997, akuzohet se ka qenë bashkautor në vrasjen e dy komisionerëve dhe plagosjen e pesë të tjerëve. Tre autorët e tjerë të kësaj ngjarje, përkatësisht Roland Hasani, Hysni D

No Pic available
  • 2012-05-27

Vrau komisionerët, familjarët:I pafajshëm, iu arratis padrejtësisë

ERSEKE- Pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnë se 43-vjeçari, babai i 4 fëmijëve nuk është fajtor për akuzat që janë ngritur kundrejt tij. Sipas tyre, Kastrio

No Pic available
  • 2012-05-27

Vrau komisionerët, familjarët:Lironi Kastriotin, i pafajshëm

ERSEKE- Pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnë se 43-vjeçari, babai i 4 fëmijëve nuk është fajtor për akuzat që janë ngritur kundrejt tij. Sipas tyre, Kastrio

No Pic available
  • 2012-05-27

Vrau komisionerët, familjarët:Lironi Kastriotin, i pafajshëm

Të tjera rreth shkrimit VIDEO-Reagimi: Iu arratis padrejtësisë ERSEKE- Pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnë se 43-vjeçari, babai i 4 fëmijëve nuk është fajtor për akuzat që janë ngritur kundrej

No Pic available
  • 2012-05-26

Kapet në Greqi autori i vrasjes së dy komisionerëve zgjedhorë

ATHINE- Kapet në Greqi një shqiptar i akuzuar për vrasjen e dy komisionerëve dhe plagosjen e 5 të tjerëvë në Ersekë gjatë zgjedhjeve të vitit kaotik 1997. Ai është Kastriot Fejzo me banim prej kohësh në Athinë, i dë