Rezultate te kerkimit per termin: +Special +One

Meta: total 633 / total_found 633 / time 0.001 / keyword[0] special / docs[0] 10634 / hits[0] 13174 / keyword[1] one / docs[1] 3992 / hits[1] 5496 /
No Pic available
  • 2017-06-07

Pas sulmit terrorist, shfaqet Ylberi i shpresës

Një ylber i mrekullueshëm është shfaqur në urën e Londrës vetëm disa ditë pas sulmit terrorist dhe mendohet të jetë një shenjë shprese. Shumë njerëz kanë publikuar fotografi, por në një të publikuar në orët e para të mëngjesit duket më qartë pamja. Unë do ta quaja këtë fo

No Pic available
  • 2017-03-29

Ronaldo dhe Mourinho, më të pasurit e futbollit

Cristiano Ronaldo dhe José Mourinho janë më të pasurit e futbollit botëror. Sipas klasifikimit të publikuar nga France Football, mes pagesës, shpërblimeve dhe të ardhurave nga reklamat, gjatë sezonit 2016-2017 ylli i Realit të Madridit ka përfituar plot 87,5 milionë euro. Në vendin e d

No Pic available
  • 2017-03-28

Vdes adoleshentja pasi komunikoi me Beyonce

Një adoleshente ka vdekur disa ditë pasi komunikoi në një video live në Facetime me idhullin e saj, Beyonce. Ebony Banks ishte diagnostikuar me kancer dhe nuk arriti ta mposhte sëmundjen që kishte kaluar në faza të larta. Miqtë e saj arritën ti realizonin ëndrrën e madhe vetëm disa dit

Kristiano Ronaldo dhe Murinjo, pasanikët e futbollit
  • 2017-03-28

Kristiano Ronaldo dhe Murinjo, pasanikët e futbollit

Janë Kristiano Ronaldo dhe Hoze Murinjo pasanikët e botës së futbollit. Sipas renditjes së bërë nga France Football, kampioni i Real Madridit, mes rrogave dhe të ardhurave të tjera personale nga reklamat, ka fituar në sezonin 2016-2017, 87.5 milionë euro në vit. I dyti renditet Mesi (76.

No Pic available
  • 2017-03-23

Beyonce surprizon fansen me kancer

Këngëtarja e popit, Beyonce ka suprizuar një fanse të saj, e cila është e diagnostikuar me kancer me një telefonatë në Facetime. Ebony Banks ka disa kohë që po lufton me sëmundjen dhe miqtë e saj organizuan këtë për të. Dëshira më e madhe e vajzës ishte të fliste me idhullin e s

No Pic available
  • 2017-03-08

8 Marsi, VIP-at prezantojnë nënat e tyre

Dita Ndërkombëtare e Gruas është festuar nga të gjitha nënat shqiptare. Urimet për to kanë qenë të shumta. Shumë prej vipave shqiptarë kanë publikuar në rrjete sociale një foto të nënës së tyre, ku i kanë uruar festën e 8 Marsit. Ja kush janë yjet e showbiz-it që kanë mundur

No Pic available
  • 2017-01-25

Studentët e Durrësit vizitojnë ambientet e Ora News e Channel One

Një grup studetësh të vitit të dytë dega Marrëdhënie me Publikun, Fakulteti i Shkencave Politiko- Juridike në Durrës ishin miqtë specialë të paradites së sotme në Radio Televizionon Ora News dhe Channel  One. Për disa orë, studentët lanë auditoret e Universitetit “Aleksa