Rezultate te kerkimit per termin: +Specifiksht

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.849Z

Jozefina Topalli takim me Ambasadorin Arvizu

E enjte 19 Prill 2012 1944 TAKIMI TOPALLI-ARVIZUKryetarja e kuvendit Jozefina Topalli priti ne nje takim ambasadorin e SHBA. Aleksander Arvizu. Tema e bisedes mes tyre sic njofton zyra e shtypit prane Kuvendit ishte axhenda e parlamentit dhe e punes se komisioneve. Specifiksht eshte folur ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.934Z

BE Garantoni konkurrencen

E enjte 19 Janar 2012 2128 SALI BERISHA NE TAKIMIN ME INVESTITORET E HUAJBashkimi evropian kerkon nga Shqiperia qe te garantoje me shume konkurrence per biznesin. Ne nje takim me investitore te huaj qe jane aktive ne ekonomine vendase ambasadori i ke ne Tirane Etore Sequi ka pohuar se konkur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.706Z

Ndryshimet ne Kodin Civil

E merkure 08 Shkurt 2012 1536 KOMISIONI I LIGJEVE Komisioni i Ligjeve nis shqyrtimin per amendimet ne Kodin Civil qe se bashku me ate Penal kerkojne edhe voten e socialisteve per miratim. Duke i hapur rruge konsensusit per ligjet me 3/5 mazhoranca ne draftin e paraqitur parashikon kalimin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.299Z

PS Te reformojme sistemin e drejtesise

E premte 28 Tetor 2011 1321 TRYEZA E PS PER DREJTESINEPartia Socialiste mbledh tryezen per sistemin e drejtesise dhe sfiden e integrimit evropian e konceptuar si nje domosdoshmeri per reformim te thelle pas konkluzioneve te progres raportit per vitin 2011. Mazhoranca ne bllok ka refuzuar pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.045Z

Te shtunen zgjidhen delegatet e Kongresit te PS

E merkure 19 Tetor 2011 1538 SELIA E PARTISE SOCIALISTE Partia Socialiste i jep doren e fundit pergatitjeve per zgjedhjet e dates 22 Tetor nga te cilat do te perzgjidhen rreth 900 delegatet e rinj te Kongresit forumi me i larte socialist i cili pritet te mbahet me 5 Nentor. Ne seline roze keto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.058Z

Kuvend, paratë nga buxheti i shtetitfusin në sherr partitë e vogla

TIRANË - Rishikimi i mënyrës sesi duhet të përfitojnë partitë e vogla, nga fondet e buxhetit të shtetit, është hedhur këtë të mërkurë në tavolinën e Komisionit Parlamentar të Ligjeve, me një nismë të ardhur nga vetë ata, konkretisht nga PDK, LSI, PBDNJ, PDIU dhe PR. Këto part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.273Z

Restaurimi i Xhamive, projekti i TIKA-s fillon me kalanë e Prezës

—-Nga Anisa Ymeri—-Tiranë- Kalaja e Prezës, pak kilometra larg kryeqytetit është shndërruar në një destinacion për jo pak qytetarë. Brenda kësaj kalaje gjendet edhe një xhami e cila daton në shekullin e 16-të por që ndër vite është transformuar duke humbur shumë nga vle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama