Rezultate te kerkimit per termin: +Spiro +Ksera

Meta: total 1000 / total_found 1736 / time 0.001 / keyword[0] spiro / docs[0] 4859 / hits[0] 7495 / keyword[1] ksera / docs[1] 1990 / hits[1] 4562 /
Kaçifas, trupi me uniformë ushtarake, kortezhi shpalos flamurin grek (FOTO)
  • 2018-11-08

Kaçifas, trupi me uniformë ushtarake, kortezhi shpalos flamurin grek (FOTO)

Ashtu siç ishte parashikuar ka nisur rreth orës 13:15  në Bularat të Gjirokastrës ceremonia mortore për Konstadinos Kaçifas, minoritarin grek që u vra në shkëmbimin e zjarrit me forcat RENEA. Qindra grekë të ardhur nga Athina, Selaniku, Janina e Patra i janë bashkuar minoritarëve të

U provokuam, arrestove Spiro Kserën, Rama në Dropull: Qeveria sbën arrestime
  • 2018-05-21

U provokuam, arrestove Spiro Kserën, Rama në Dropull: Qeveria sbën arrestime

Në kuadër të turit për Llogaridhënie Publike, kryeministri Edi Rama është ndalur sot në Bashkinë minoritare të Dropullit, ku është përfshirë në një debat me një banor, i cili përfaqësonte Partinë Demokratike në këshillin bashkiak. Ky banor iu drejtua kreut të ekzekutivit duke

VIDEO/ Dasho Aliko i Lazaratit i bashkohet çadrës së PD, pritet një shtim i lehtë pjesmarrjeje!
  • 2017-02-28

VIDEO/ Dasho Aliko i Lazaratit i bashkohet çadrës së PD, pritet një shtim i lehtë pjesmarrjeje!

Protesta e Partisë Demokratike para godinës së Kryeministrisë sjell çudi të reja nga dita në ditë, pasi i bashkohen emra të anatemuar për kauzat që ka ngritur, luftën kundër drogës, krimit dhe qeveri teknike. E ndërsa pak ditë më parë iu bashkua çadrës ish­ministri i Punës

No Pic available
  • 2016-12-27

50 ngjarjet më të rëndësishme që ndodhën në Shqipëri gjatë vitit 2016

Si ishte viti 2016? A ishte ai për shqiptarët një vit më i mirë se viti 2015? Çdokush mund të japë përgjigje kësaj pyetje, por më shumë se kjo flasin ngjarjet që kanë ndodhur në Shqipëri gjatë 12 muajve të këtij viti. Gjatë emisionit të djeshëm Debati në Channel One, si përhe

Njihuni me 50 ngjarjet më të rëndësishme që ndodhën në Shqipëri gjatë vitit 2016
  • 2016-12-27

Njihuni me 50 ngjarjet më të rëndësishme që ndodhën në Shqipëri gjatë vitit 2016

Si ishte viti 2016? A ishte ai për shqiptarët një vit më i mirë se viti 2015? Çdokush mund të japë përgjigje kësaj pyetje, por më shumë se kjo flasin ngjarjet që kanë ndodhur në Shqipëri gjatë 12 muajve të këtij viti. Gjatë emisionit të djeshëm Debati në Channel One, si p

FOTO LAJM/ Ish-ministri Ksera merr leje për të dalë nga burgu, një mik zbulon vendndodhjen e tij
  • 2016-12-19

FOTO LAJM/ Ish-ministri Ksera merr leje për të dalë nga burgu, një mik zbulon vendndodhjen e tij

Festat e fundvitit për familjen Ksera me sa duket do të jenë të gëzueshme, pasi jo vetëm qe kryefamiljari do të jetë me leje, po dhe sepse do të presë amnistinë ku pritet të përfitojë. Ish-­ministri i Punës, Spiro Ksera u dënua në shtator të këtij viti me 1 vit e tetë muaj b

Ish-ministri Spiro Ksera del me leje nga burgu për festat e fundvitit
  • 2016-12-18

Ish-ministri Spiro Ksera del me leje nga burgu për festat e fundvitit

Ish-ministri i Punës Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta Spiro Ksera ka marrë leje me rastin e festave të fund vitit duke dalë nga burgu për disa ditë. Në këtë foto, e cila është publikuar nga një mik i tij, shihet ish-ministri në një ambient familjar. Miku i tij e cili ka p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama