Rezultate te kerkimit per termin: +Spiro +Lici

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.607Z

Konsulli grek: Pse kërkova largimin e Spiro Licit

Reagimi Theodhoros Ikonomu: Tentonte të nxirrte viza për persona të kërkuar nga Interpoli Konsulli i përgjithshëm grek në Korçë, Theodhoros Ikonomu, ka reaguar pas deklaratës së kreut të “Omonia”-s, Spiro Lici, se konsullata greke nuk ka të drejtë të ndërhyjë në çësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Percahet OMONIA ne Korce kreu i ri Ligoraq Karamelo

/ / Por pavaresisht ndarjes ne dy grupe konferenca e paralajmeruar u zhvillua edhe me largimin e thuajse gjysmes se pjesemarresve. Ne perfundim te saj me 115 vota dhe 12 abstenime u zgjodh si kryetar i ri i OMONIA-s ne Korce Ligoraq Karamelo. Nje nga ish-drejtuesit e PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.607Z

Sherri i Omonia-s nxjerr skandalin e vizave

Korçë, akuzat mes konsullatës greke dhe kreut të organizatës zbulojnë aktivitetin ilegal Plas skandali i vizave në Korçë. Kryetari i “Omonia”-s, Spiro Lici, akuzohet për abuzime me vizat greke, gjë që ka çuar deri në përleshje mes dy grupimeve të krijuara brenda shoqatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.268Z

Skandali i Omonia-s, prokuroria ngre akuzat

Kryetari Spiro Lici do të përgjigjet për shpërdorim detyre dhe ushtrim ndikimi të paligjshëm Nisja e hetimeve ndaj zyrës së “Omonia”-s në qytetin e Korçës ka përfshirë mbi të gjitha kreun e kësaj organizate dhe veprimtarinë e kryer prej tij gjatë muajve të fundit. Dosja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.580Z

Korcë, shkarkohet për abuzime kreu i OMONIA-s

KORCE- Përfitimi nga abuzimi me ndihmat ekonomike greke por dhe me vizat greke ka cuar drejt shkarkimit të menjëhershëm të kreut të OMONIA-s në Korcë, Spiro Lici. Gjithcka u denoncua dhe u bë publike pas një shkrese nga Konsullata greke drejtuar organizatës OMONIA , ku konsulli grek kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.244Z

Vizat, paditet kreu i Omonia-s

Kreu i degës lokale të Omonia-s në Korcë, Spiro Lici eshte cuar për ndjekje penale me akuzen e shpërdorimit të detyrës dhe ushtrimit të ndikimit të paligjshëm. Burimet nga policia e Korcës kanë deklaruar se ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë ndaj Spiro Licit pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.611Z

Sherr me grushte mes anëtarëve të OMONIA-s

23/03/2010 Kërkohej zëvendësimi i kryetarit të OMONIA-s Spiro Lici me Naum Dishon. Përleshen mbështetësit KORÇE- Organizata e OMONIA-s në Korçë është gjetur paraditen e së hënës mes një sherri që ka degjenuar në grushte mes anëtarëve të kësaj organizate. Mësohet se gjithçka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama