Rezultate te kerkimit per termin: +Spitali +Psikiatrik

Meta: total 290 / total_found 290 / time 0.000 / keyword[0] spitali / docs[0] 7957 / hits[0] 11661 / keyword[1] psikiatrik / docs[1] 1127 / hits[1] 1671 /
Skandali në gjykatë, ja si u lirua babai vrasës
  • 2015-07-15

Skandali në gjykatë, ja si u lirua babai vrasës

Gjykata e Tiranës pas vetëm 3 vitesh burg dhe mbyllje në psikiatri liroi Hysen Bibën, personi që hodhi nga dritarja e maternitetit foshnjën e tij të sapolindur. Ja si u "bind" treshja gjyqësore që i dha lirinë dhe raporti mjekësor nga psikiatri. Gjykata cakton si kujdestare të Bibës ba

Vrau foshnjën duke e hedhur nga kati i 4-t, lirohet babai vrasës
  • 2015-07-14

Vrau foshnjën duke e hedhur nga kati i 4-t, lirohet babai vrasës

Mbrëmjen e 30 qershorit 2012 do të trondiste kryeqytetin dhe mbarë vendin me krimin e tij makabër. Personi që shihni në këto pamje do të vriste fëmijën e tij të sapolindur duke e hedhur nga kati i 4-t i maternitetit "Koço Glozheni". Më 27 mars 2013, Gjykata e Tiranës do ta mbyllte ata

Gjakova po kthehet në “çerdhe” të narkomanëve: Drogën e përdorin edhe vajzat 13-vjeçare!
  • 2015-06-06

Gjakova po kthehet në “çerdhe” të narkomanëve: Drogën e përdorin edhe vajzat 13-vjeçare!

Sipas të dhënave në repartin psikiatrik të Spitalit Regjional “Isa Grezda” në Gjakovë, ka shtim të lartë të konsumit të drogës. Policia e Kosovës pranon që në Kosovë numri i përdoruesve të drogës &e

No Pic available
  • 2015-05-23

Korçë, ishte shpallur në kërkim përpara një viti, gjenden eshtrat e 72-vjeçarit

  Foto ilustruese Ishte zhdukur përpara një viti nga Spitali Psikiatrik i Korçës, gjenden eshtrat e pacientit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se  pranë një përroi në afërsi të fshatit Krushovë, komuna Voskopojë – Korçë, shtetasi K.B, 48 vjeç, banues në Krush

Në shëndetësi, kthesa e mundimshme në drejtimin e duhur
  • 2015-05-04

Në shëndetësi, kthesa e mundimshme në drejtimin e duhur

Fjala e Kryeministrit Edi Rama: Komplimente për këtë organizim. Kur më thanë se do shkosh në një konferencë për të mbajtur një fjalë, unë u habita. Përgjithësisht, nuk shkoj në konferenca për të mbajtur fjalë. Kam pasur gjithmonë bezdi kur shikoja kryeministrat që fusnin hundë

Emrat e 17 zyrtarëve të gjobitur
  • 2015-02-19

Emrat e 17 zyrtarëve të gjobitur

Tiranë - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka gjobitur 17 zyrtarë pasi nuk kanë zbatuar ligjin për deklarimin e pasurive të tyre. Gjoba ndaj tyre shkon deri në 500 mijë lekë, ose 5 milion lekë të vjetra. Më poshtë, janë emrat e zyrtarëve të gjobitur: Iz

Konflikti i interesit gjobiten 17 zyrtare ILDKP gjobit me 500 mije leke 5 kryetare bashkish Ja emrat
  • 2015-02-19

Konflikti i interesit gjobiten 17 zyrtare ILDKP gjobit me 500 mije leke 5 kryetare bashkish Ja emrat

e Enjte 19 Shkurt 20151100 am brbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive ka gjobitur me 500 mije leke 17 zyrtare te larte te administrates shumica e te cileve jane gjetur ne konflikt interesibrbrp classwp-caption-textKreu i ILDKP Shkelqim GanajSSSAbrAbrSSZy