Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Rajonal

Meta: total 1000 / total_found 5737 / time 0.005 / keyword[0] spitalin / docs[0] 33607 / hits[0] 44972 / keyword[1] rajonal / docs[1] 27250 / hits[1] 36578 /
Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital
  • 2019-04-11

Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Beratit ku një grua ka pqërfunduar në spital pasi ka rënë nga kati i dytë I banesës së saj private. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poshnjë në Urë Vajgurore, ndërsa e dëmtuara është identifikuar si Zamira Xhaxha

Përgjaket rruga Shkodër-Bushat/ Dy gra vdesin në aksident, 5 të plagosur (EMRAT)
  • 2019-04-10

Përgjaket rruga Shkodër-Bushat/ Dy gra vdesin në aksident, 5 të plagosur (EMRAT)

Aksi rrugor që lidh Shkodrën me Bushatin është përgjakur mesditën e sotme, pasi në një aksident të rëndë kanë humbur jetën dy femra. Nga përplasja e një mjeti tip Mitsubishi me një mjet Audi në afërsi të fshatit Melgushe,  kanë mbetur të të plagosur edhe 5 persona të tjerë.

Skemi bukë të hamë, 63-vjeçari i vë flakën vetes
  • 2019-04-06

Skemi bukë të hamë, 63-vjeçari i vë flakën vetes

Një 63-vjeçar nga lagjja Çelepias në qytetin e Beratit, ka tentuar ti japë fund jetës duke i vënë flakën vetes pasi është lyer me benzinë. Ngjarja ka ndodhur në lulishten e lagjes ku ai banonte dhe kanë qenë kalimtarët që kanë njoftuar patrullën më të afërt të policisë që e

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)
  • 2019-04-06

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)

Një aksident i denjë për skenat e filmit të famshëm Fast & Furious ka ndodhur rreth orës 12:05 të ditës së sotme në Shkodër. Një mjet i bardhë luksoz tip Volkswagen, që vinte me shpejtësi nga qendra e qytetit në drejtim të Poliklinikës është përplasur me një tjetër mjet q

Aksidenti i minibusit/ Vdes 18-vjeçarja, plagoset i fejuari dhe 7 persona (FOTO)
  • 2019-03-21

Aksidenti i minibusit/ Vdes 18-vjeçarja, plagoset i fejuari dhe 7 persona (FOTO)

Një 18-vjeçare, e cila udhëtonte së bashku me të fejuarin e saj me mjetin tip Volkswagen, që u përplas paraditen e sotme me një minibus të linjës Sarandë-Elbasan në Tepelenë, ka ndërruar jetë. Mësohet se Shqiponja Xhaferri kishte marrë plagë të rënda në aksidentin e ndodhur në

Kush është Nardi i bujtinave, biznesmeni që u vra sot në Shkodër? (FOTO)
  • 2019-03-20

Kush është Nardi i bujtinave, biznesmeni që u vra sot në Shkodër? (FOTO)

Dora e krimit u rikthye për të goditur sërish sot në Shkodrën që zor se do të gjejë qetësi nga vrasjet, konflikti mes bandave dhe hakmarrja. Në orën 16:30 në fshatin Grudë të njësisë administrative Gruemirë, u vra teksa lëvizte me automjetin e tij biznesmeni Ferdinand Polia. Sot n

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)
  • 2019-03-15

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, mesditën e kësaj të premte. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut të Sipërm, teksa një mjet tip Benz është përplasur me mjetin Volkswagen. Mëso