Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin +Ushtarak

Total: 8516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.101Z

Greket dorezojne Spitalin Ushtarak

Gjirokaster- Greket i dorezojne shqiptareve Spitalin Ushtarak te Gerhotit ne Gjirokaster. Diten e djeshme eshte zhvilluar dhe ceremonia zyrtare me pjesemarrjen e te dyja paleve. Te pranishem ne kete ceremoni kane qene edhe zv/ministri i Mbrojtjes, Petrit Karabina, perfaqesues te larte te pales greke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.468Z

Brace: Kryeministri, sqarime per Spitalin Ushtarak

Partia Socialiste kerkon qe Kryeministri Sali Berisha te jape sqarime ne parlament, lidhur me vendimin e qeverise per transferimin e Qendres se Traumes nga ambientet e Spitalit Ushtarak ne ato te QSUT-se. Me ane te nje deklarate per shtyp, nenkryetari i Grupit parlamentar te PS-se, Erion Brace, ka r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.799Z

Mbërrin në Spitalin Ushtarak komandoja Aleksandër Peci

Aleksandër Peci, nëntetari shqiptar i plagosur në Afganistan më 20 shkurt të këtij viti, i transportuar nga Rinasi me ambulancë ka mbërritur në Spitalin Ushtarak në Tiranë për të kryer një kontroll mjekësor. Në orë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.078Z

Topi-Jahjaga ne Spitalin Ushtarak

Presidentja e Reublikës së Kosovës Atifete Jahjaga ndodhet në Shqipëri për një axhendë të sajën zyrtare. Por vizitën e parë presidentja Jahjaga zgjodhi ta bëjë në Spitalin Ushtarak, ku po kurohen studentet e aksidentuara n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.252Z

Një endacak qelb spitalin ushtarak, largohen pacientët nga dhoma

Endacaku ne Spitalin Ushtarak Ky endacak që shihni në foto është shtruar dje në Sptialin Ushtarak. Është gjetur në rrugë I braktisur, dhe ndotur me urinën e vet. Kushtet higjenike ekstreme ku kishte mbijetuar, e kishin mbushur po ashtu me morra dhe vinte erë. Pacienti ende nuk ëhstë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.040Z

Debate per Spitalin Ushtarak

Spitali Ushtarak, i cili është themeluar në 26 shtator të vitit 1929, nuk do te jete më i tillë. Ministria e Mbrojtjes, në varësi të të cilit ai ka qenë per gjithë këto vite, heq dorë nga menaxhimi duke ia transferuar ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.005Z

Aleksander Peci rikthehet ne Spitalin Ushtarak

Rikthehet në spitalin ushtarak nëntetari Aleksandër Peci, i cili u plagos në misionin Eagle 4 në Kandahar në Afganistan, në 21 shkurt. Peci mbërriti në atdhe të enjten me linjat ajrore nga Gjermania, ku dhe iu nënshtrua një kurave të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama