Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalin

Meta: total 1000 / total_found 32459 / time 0.014 / keyword[0] spitalin / docs[0] 32459 / hits[0] 43541 /
Itali, vritet në një atentat me armë zjarri shqiptari
  • 2017-06-26

Itali, vritet në një atentat me armë zjarri shqiptari

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në Itali, në një atentat me armë zjarri që është kryer ndaj tij në Kavalermaxhore, një qytezë e vogël në rajonin e Piemontes. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave në të njëjtin atentat, që ka karakteristikat e një larjej

No Pic available
  • 2017-06-26

Aksident në Shkodër- Velipojë, tre të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur rreth orës 11.10 në rrugën Shkodër-Velipojë, në vendin e quajtur Urae Gjolulit, ku janë plagosur tre persona. Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se kanë dalë nga rruga automjeti me targë AA 820 LO dhe SK 1788 AI. Të plagosurit janë dë

No Pic available
  • 2017-06-25

Doktori seksi kërkon shtëpi me qera, çmenden vajzat në rrjetet sociale

Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Pasi publikoi një shkrim në Gipsy Housing, pati reagime të menjëhershme nga vajzat të cilat ishin të gatshme që ta merrnin edhe në shtëpinë e tyre. Përshëndetje

Çmendet shoferi, përplas me mjet motorin, këput pemën, rrëzon tabelën
  • 2017-06-25

Çmendet shoferi, përplas me mjet motorin, këput pemën, rrëzon tabelën

Drejtuesi i një motori mbeti i plagosur pasditen e sotme në kryeqytet teksa u përplas nga një automjet. Gazetarja Jonida Tashi raporton se ngjarja ka ndodhur në hyrje të bashkisë së Kamzës. Një automjet tij Benz i cili mësohet se ka qenë me shpejtësi shumë të lartë, rreth 300 km në

No Pic available
  • 2017-06-25

Shkodër, qëllohet me armë 22 vjeçari në breg të lumit Buna

Një 22 vjeçar është plagosur me armë zjarri në hyrje të qytetit të Shkodrës në bregun e lumit Buna. Policia lokale thotë se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale R.Th, banues në lagjen Fahri Ramadani në qytetin verior. Shtetasi R. Th, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër dhe fatmir

No Pic available
  • 2017-06-25

Durrës, konfliktohen dy persona, Policia: Për motive pune në Itali

Dy persona janë konfliktuar midis tyre në lagjen Nr.17 të Durrësit. Nga ngjarja është dëmtuar lehtë shtetasi Xh.M. 26 vjeç,  i cili po merr mjekim në Spitalin Rajonal Durrës, jashtë rrezikut për jetën.  Reagimi i Policisë lokale erdhi pas një video të publikuar në rrjetet

Shkodër, plagoset me armë zjarri një person, policia: Ska lidhje me zgjedhjet
  • 2017-06-25

Shkodër, plagoset me armë zjarri një person, policia: Ska lidhje me zgjedhjet

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen Bahçallëk, në bregun e lumit Buna. Polcia sqaron se gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këm