Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.738Z

Spitalit Ushtarak i del pronari

Bluzat e bardha bëjnë padi në gjykatë ndaj Agjencisë së Pronave për dy hektarë truall brenda territorit Dy hektarëve truall brenda territorit të Spitalit Ushtarak në Tiranë u ka dalë “pronari”, duke futur në konflikt përfituesit e tyre dhe administratën e spitalit. çësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.740Z

Dekorohet drejtori i Spitalit Amerikan

brbrPresidenti Bujar Nishani ka dekoruar ne nje ceremoni te vecante drejtorin e Spitalit Amerikan Klodian Allajbeu per kontribut te shquar pedagogjik dhe klinik Per kreun e shtetit Spitali Amerikan ka merite te vecante ne fushen e kirurgjise kardiovaskulare si edhe transplantim e veshkave e melcise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.764Z

Burrel, kaos në dyert e spitalit

BURREL - Dhjetëra njerëz, pacientë, qytetarë, mjekë e infermierë vazhdojnë të qëndrojnë për orë të tëra në dyert e spitalit “Xhavit Mara” të Burrelit. Urdhrat e lëshuar nga drejtoria e spitalit mbi oraret e hyrjes krijojnë kaos e rrëmujë çdo ditë, madje nuk kanë mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.156Z

Shoqërohet në komisariat drejtori i spitalit

Spitali i qytetit të Librazhdit është bërë skenë e një sherri të pashembullt më parë. Bluzat e bardha, që për shkak të profesionit të tyre kishin parë situata të vështira nga më të ndryshmet, nuk do ta kishin menduar më parë se shkaktar i përplasjeve fizike mund të bëhej edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.148Z

Të fortët rrahin mjekët e spitalit

• Katër të rinj, banorë të qytetit të Burrelit, në gjendje të dehur, kanë ushtruar dhunë mbi bluzat e bardha të këtij qyteti si dhe kanë thyer xhamat e kanë dëmtuar pajisjet e spitalit lokal.BURRELPre e dhunës së të fortëve të qytetit kanë rënë mjekët e rojës, Hasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.913Z

Propozimi, të privatizohet farmacia e spitalit

Mjekët e spitalit nuk japin dot receta, ata të poliklinikave mund të nënshkruajnë sa të duan Urdhri i fundit i ministrit të Shëndetësisë, për rastet e mungesës së medikamentit në spital po shqyrtohet me përparësi nga drejtuesit e spitalit të Kukësit. Menjëherë pas publikimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.261Z

Hapet Laboratori Qendror i Spitalit Amerikan

Laboratori Qendror i Spitalit Amerikan ka hapur dyert në shërbim të pacientëve në një adresë të re, në Bulevardin “Zogu i Pare”, pranë Maternitetit të vjetër “Mbretëresha Geraldinë”. Ky laborator është një investim tjetër i madh që synon rritjen e mëtej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama