Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalls

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] spitalls / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-08-15

Vijon kufizimi i dritave në gusht

OSSH: Operatori i Sistemit t Shprndarjes (OSSH) njoftoi dje se do t vijonte me kufizimin e energjis elektrike pr shkak t remonteve, t parashikuar n planin e investimeve dhe t ndrrimit t linjave. Ndrprerja e dritave do t kryhet pr javn q vjen, n datat 16-20 gusht, ndrsa remontet do t kryhen nga ora