Rezultate te kerkimit per termin: +Spitall

Total: 100
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.254Z

Durrës, zjarr në Spitallë, në Kallm rrezikohet reparti ushtarak

DURRËS-Dy vatra zjarri në Durrës kanë vënë në alarm zjarrfikësit e qytetit. Një vatër e aktivizuar në kodrat e Spitallës dhe një tjetër në Kallm kanë shkaktuar panik tek banorët e zonës. Në kodrat e Spital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.684Z

Parku i Spitallës, 67.5 ha për 1 euro

TIRANE-Qeveria ka nisur zyrtarisht procedurat për zhvillimin e parkut industrial të Spitallës, i cili do të shtrihet në një hapësirë prej 67.5 hektarësh, terren që do t’u kushtojë subjekteve që do të angazhohen në zhvillimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.243Z

Durrës, 2 vatra zjarri në spitallë dhe gjirin e Lalzit

DURRËS- Flakët e zjarrit kanë përfshirë sot dy sipërfaqe në kodrat e Spitallës dhe në zonën e gjirit të Lalzit, 35 km larg qytetit bregdetar, ndërkohë që forcat zjarrëfikëse të Durrësit, po punojnë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.656Z

Durrës, banorë të Spitallës protestë për mungesën e ujit të pijshëm

DURRËS- Banorët e zonës së Spitallës, kanë pritur që ujësjellësi i Durrësit, të vijojë projektin për ndërtimin e linjës, i cili duhet të përfundonte në 15 Maj, por banorët gjenden pa ujë të pijsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.122Z

Halimi dhe Cara në Spitallë: Modeli qeverisës i Ramës, model i dështuar

DURRES- Deputeti dhe ministri i drejtësisë Eduard Halimi bashkë me kandidatin tjetër Igli Cara, që është edhe kryetari i degës së Partisë Demokratike në Durrës, kanë takuar banorë të zonës së Spitallës, ku kan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.391Z

Serish zjarr ne Spitalle

Zjarri përfshin sërish kodrat e Spitallës në Durrës. Gjatë ditës së mërkurë janë rregjistruar dy vatra zjarri në kodrat e Spitallës, si pasojë e së cilës janë djegur disa sipërfaqe me shkurre. Menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.334Z

Durrës, zjarr në kodrat e Spitallës

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e Spitallës në rrethin e Durrësit. Menjëherë zjarrëfikëset e Durrësit dhe të portit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po përpiqen për neutralizimin e flakëve. Nd&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama