Rezultate te kerkimit per termin: +Sport

Meta: total 1000 / total_found 16578 / time 0.007 / keyword[0] sport / docs[0] 16578 / hits[0] 21607 /
No Pic available
  • 2017-06-26

De Biasi: Zëvendësuesi im në krye të kombëtares shqiptare do të jetë italian

  Radiomercato flet per Pippo Inzaghi si trajneri i ri i ekipit kombëtar të Shqipërisë në vend të Gianni De Biasi, i cili dha dorëheqjen. De Biasi, i pyetur nga Radio Anchio Sport në Rai Radio 1, nuk mund ta konfirmonte këtë informacion, por tha se gjithçka është e mundur sipas tij

Pipo Inzagi, kandidat per stolin e kombëtares
  • 2017-06-22

Pipo Inzagi, kandidat per stolin e kombëtares

Një tjetër emër i njohur nga shkolla italiane e futbollit del në skenë për postin vakant të trajnerit të Shqipërisë. Bëhet fjalë për Filipo Inzagin, ish sulmuesin e famshëm të Milanit që aktualisht drejton skuadrën e Venezias në Serie B. Lajmi bëhet i ditur nga Gianluca di Marzio,

No Pic available
  • 2017-06-21

Një tjetër trajner italian për kombëtaren, ja kush është në pole position

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron ta zëvendësojë trajnerin Gianni De Biasi me një tjetër italian, në pole position duket se është Giancarlo Camolese. De Biasi njoftoi javën e kaluar se po largohet nga drejtimi i kuqezinjve për një sfidë të re pas problemeve që e shoqëruan pas p

Edhe pse u largua nga kombëtarja, De Biasi na surprizon të gjithëve më 25 qershor
  • 2017-06-19

Edhe pse u largua nga kombëtarja, De Biasi na surprizon të gjithëve më 25 qershor

Xhani De Biasi nuk është më në krye të Kombëtares shqiptare të futbollit, por nënshtetësia shqiptare i jep atij mundësinë që të jetë një nga votuesit që do tu drejtohen kutive të votimit më 25 qershor. Për trajnerin italian, hera e parë si votues në vendin tonë e gjen atë në

No Pic available
  • 2017-06-19

Krimineli më i bukur në botë sfilon në Milan Fashion Week

Ai  ka provuar se kriminelët e dënuar mund të ndryshojnë jetën e tyre dhe të vazhdojnë të ecin përpara. Dhe të dielën Jeremy Meeks ka sfiluar për Philipp Plein Sport në  Milan Fashion Week. Krimineli më i bukur, i cili është arrestuar për armëmbajtje pa leje, është bër

Eva Murati sqaron lëmshin e fotos provokuese me futbollistin e njohur
  • 2017-06-18

Eva Murati sqaron lëmshin e fotos provokuese me futbollistin e njohur

Çnuk u tha e çnuk u shkrua për foton e futbollistit të njohur Neymar me të dashurën e tij që në pamje të parë nuk ka asgjë të jashtëzakonshme, por nëse e dashura është Eva Murati, atëherë lajmi smund të kalojë në heshtje. Fotoja e futbollistit brazilian përkrah një bruneje j

Rama uron mirëmëngjes: Nuk premtoj mrekulli, por(Video)
  • 2017-06-17

Rama uron mirëmëngjes: Nuk premtoj mrekulli, por(Video)

Thuajse një javë para zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit, kryeministri Edi Rama ka një mesazh për gjithë shqiptarët. Ai e ka nisur ditën me një mirëmengjes për ndjekesit e tij ne FB, shoqëruar me nje sport publicitar dhe mesazhin e tij per zgjedhjet. Miremengjes Dhe me këtë mesazh