Rezultate te kerkimit per termin: +Sportelet

Meta: total 1000 / total_found 1952 / time 0.001 / keyword[0] sportelet / docs[0] 1952 / hits[0] 2474 /
KUR SOVRANIT I SERVIRET NOCI DHE RROKU I POLITIKËS!
  • 2019-04-10

KUR SOVRANIT I SERVIRET NOCI DHE RROKU I POLITIKËS!

Nga Ilir ÇUMANI (Kujtesë në prag të zgjedhjeve të 30 qershorit) Që politika shqiptare e ka katandisur Shqipërinë në një skenë tragjikomike ku e gjithë dynjaja, brenda dhe jashtë, shqyejnë sytë e shkulin brinjët nga e qeshura, kjo tashmë nuk përbën më asnjë risi, asnjë lajm! E d

Doni të ndryshoni pronësinë e mjetit? DPSHTRR jep njoftimin e rëndësishëm
  • 2019-02-23

Doni të ndryshoni pronësinë e mjetit? DPSHTRR jep njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve, se nga data 1 mars të gjithë ata që kanë për të bërë ndërrimin e pronësisë së mjetit të tyre, kjo procedurë do të bëhet direkt në sportelet e këtij institucioni. Shërbimi do t

Zbrazet Bashkia e Kamzës, e gjitha në protestën e opozitës
  • 2019-02-21

Zbrazet Bashkia e Kamzës, e gjitha në protestën e opozitës

Të enjten e 21 shkurtit, Bashkia e Kamzës ishte e boshatisur nga punonjësit. Në orarin zyrtar të punës, pothuajse asnjë prej qytetarëve nuk arriti dot të merrte shërbim. Këtu janë zyra e Gjendjes Civile, sportelet bosh, boshbosh! Zyrat martesore, bosh; tatimtaksat, bosh; kadastra, fina

Veliaj: Shtojmë sportelet për aplikime për karta identiteti
  • 2019-01-18

Veliaj: Shtojmë sportelet për aplikime për karta identiteti

Banorëve të zonës së Astirit, Unazës së Madhe dhe Kasharit nuk do tu duhet të shkojnë deri në Kombinat për të marrë një certifikatë apo shërbime të tjera që ofrohet  nga njësia administrative. Bashkia e Tiranës ka hapur Njësinë Administrative Nr.14, e cila do të mbulojë me s

Investimet në maternitete, Manastirliu: Vumë 29 inkubatorë të rinj
  • 2019-01-04

Investimet në maternitete, Manastirliu: Vumë 29 inkubatorë të rinj

Bonusi i bebes po shpërndahet në çdo maternitet në vend, në një sportel unik të gjendjes civile ku mund të regjistrohet menjëherë i porsalinduri. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë një inspektimi në maternitetin e Elbasanit, ku shpërndau çeqet e bebes për nënat e reja.

Fluksi në dogana, policia: Në 7 ditë kanë hyrë 266.219 shtetas
  • 2018-12-27

Fluksi në dogana, policia: Në 7 ditë kanë hyrë 266.219 shtetas

Në kuadër të festave të fundvitit, Policia Kufitare është angazhuar maksimalisht për të përballuar fluksin e hyrje-daljeve në të gjitha pikat e kalimit të kontrollit kufitar tokësor, porte dhe aeroportin Nënë Tereza. Në të gjitha Pikat janë shtuar sportelet në hyrje e dalje, me q

No Pic available
  • 2018-12-05

Çmime stratosferike për River-Boca, biletat përfundojnë në tregun e zi

Superklasikja që do të vendosë skuadrën më të fortë të futbollit në Amerikën e Jugut rrezikon të kthehet në ndeshjen më të gjatë dhe të përfolur në histori. River Plate dhe Boca Juniors do të masin forcat në 9 Dhjetor, në orën 20:30, në stadiumin Santiago Bernabeu dhe përveç