Rezultate te kerkimit per termin: +Sporti +Shqiptar +Online

Total: 569
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.445Z

Sporti shqiptar, në zi për Mirjan Hakanin

Legjenda e peshëngritjes u nda nga jeta në moshën 54-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë Sporti shqiptar ka humbur dje një nga figurat më të veçanta të tij, legjendën e peshëngritjes, Mirjan Hakani. Ish-shtangisti legjendar i viteve ’80 u nda nga jeta në moshën 54-vjeçare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.482Z

Diplomati Tola Sporti i bashkon popujt nuk i ndan

SSSAbrASS brbrPARIS - Ambasadori shqiptar ne France Dritan Tola thekson me tej idene e bashkimit qe sjelle futbolli The Huffington Post publikon artikullin e ambasadorit Tola me titull Serbi-Shqiperi Sporti duhet tiu lejoje popujve te rigjehen dhe jo te ndahenbrbr SSSAbrSSPerfaqesuesi yne diplomat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Ylli e Topi në sinkron: Qeveria abuzon me sportin shqiptar

TIRANE - Deputeti socialist Fidel Ylli dhe kreu i Frymës së Re Demokratike kanë qenë në sinkron sot kur kanë akuzuar qeverinë se ka abuzuar me sportin shqiptar.Nga selia rozë Fidel Ylli ka sjellë arsyet se përse kjo qeveri duhet larguar. Ndërsa ka prezantuar programin për sportin, Ylli k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.539Z

Ylli e Topi në sinkron: Qeveria abuzime me sportin shqiptar

TIRANE - Deputeti socialist Fidel Ylli dhe kreu i Frymës së Re Demokratike kanë qenë në sinkron sot kur kanë akuzuar qeverinë se ka abuzuar me sportin shqiptar.Nga selia rozë Fidel Ylli ka sjellë arsyet se përse kjo qeveri duhet larguar. Ndërsa ka prezantuar programin për sportin, Ylli k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.576Z

Renzo Ulivieri, leksion trajnerëve shqiptar të UEFA Pro

Nga Gjergj Vyshka Renzo Ulivieri, ish-trajneri i Empolit, Fiorentinës, Ternanës, Peruxhias, Vicencës, Sampdorias, Kaljarit, Modenës, Bolonjës, Napolit, Parmës, Torinons, Padovës, ka dhënë leksion dje për trajnerët shqiptar të futbollit, që janë pjesë e kursit UEFA Pro 2, që përfund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.411Z

Plasari: “Koleksioni i revistës “Hylli i Dritës” do të jetë së shpejti online”

02-12-2013 / Gazeta 55 100-vjetori i revistës së Fishtës “Hylli i Dritës”Në 100-vjetorin e botimit të revistës “Hylli i Dritës” të themeluar nga At Gjergj Fishta në vitin 1913, Biblioteka Kombëtarë ka ekspozuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.210Z

Supergoli i Alban Mehës ndaj Maltës

Alban Meha vazhdon të surprizojë. Mesfushori i kombëtares shqiptare ka shënuar një gol spektakolar ndaj Maltës. Pas disa tentativave, mesfushori i Paderbornit arriti të siglojë një gol spektakolar The post Supergoli i Alban Mehës ndaj Maltës appeared first on Sporti Shqiptar Online.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama