Rezultate te kerkimit per termin: +Sportitbr

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] sportitbr / docs[0] 17 / hits[0] 18 /
Humb jeten nga tumori ne koke futbollisti shqiptar
  • 2016-09-10

Humb jeten nga tumori ne koke futbollisti shqiptar

br br br br Humb jeten nga semundja e pasherueshme futbollisti shqiptar Nje ankand i vecante u zhvillua se fundmi ne Greqi me emra te njohur te sportitbr br Shume prej tyre shiten sende personale fanella veshje sportive me qellim per ti shpetuar jeten nje vogelushi 13-vjecar nga Shqiperia Pava

5 gjera qe te rinjte duhet te dine kunder obezitetit
  • 2016-09-04

5 gjera qe te rinjte duhet te dine kunder obezitetit

Transmetuar me 04092016 - 0723 Ndalohet perqendrimi i vemendjes vetem tek pesha trupore sidomos me komente negative nese deshirohet qe adoleshentet te mos shkojne ne mbipeshe dhe te mos kene crregullime ushqimorebr br Ajo qe ka me

Pas Europianit keta dy futbolliste shqiptar i japin fund beqarise FOTO
  • 2016-06-14

Pas Europianit keta dy futbolliste shqiptar i japin fund beqarise FOTO

Dy dasma te medha do te ndodhin ne Gostivar gjate muajit korrik Sulmuesi Admir Mehmedi qe luan me kombetaren e Zvicres dhe mbrojtesi Shkodran Mustafi i cili luan me Gjermanine kane vendosur qe ti japin fund beqarise menjehere pas perfundimit te kampionatit evropian ne Francebr br Mesohet se te dy

Po pergatitet hapja e kufijve Qeveria ngre Komision per Refugjatet
  • 2016-03-17

Po pergatitet hapja e kufijve Qeveria ngre Komision per Refugjatet

Transmetuar me 16032016 - 1928 Qeveria shqiptare ne mbledhjen e sotme shpalli krijimin e Komisionit Kombetar per Azilin dhe Refugjatet Vendimi vjen me propozimin e ministrit te Puneve te Brendshme pak dite pasi ne kufirin shqiptaro-g

Manjani Shkolla e Magjistratures duhet te trajnoje me shume gjyqtare dhe prokurore
  • 2016-02-18

Manjani Shkolla e Magjistratures duhet te trajnoje me shume gjyqtare dhe prokurore

Transmetuar me 18022016 - 1342 Me propozim te Ministrit Ylli Manjani Ministria e Drejtesise ka pergatitur projektligjin Per disa shtesa dhe ndryshime Per Shkollen e Magjistratures Paralelisht Ministria e Drejtesise ka nisur konsultim

Publikohen masat shtrenguese ne Elbasan per shkak te ndeshjes me Portugaline
  • 2015-09-06

Publikohen masat shtrenguese ne Elbasan per shkak te ndeshjes me Portugaline

Drejtoria e Policise se Qarkut Elbasan tha sot se ka marre disa masa organizative ne drejtim te sigurimit te rendit dhe qetesise per zhvillimin sa me normal te ndeshjes Shqiperi-Portugali te henen me 7 shtator ne oren 2045 ne stadiumin Elbasan Arenabr br Nder masat shtrenguese eshte detyrimi per t

Ndeshja Shqiperi- France Policia e Elbasanit merr masa
  • 2015-06-11

Ndeshja Shqiperi- France Policia e Elbasanit merr masa

Elbasan 11 qershor 2015 NOAal- Policia e Elbasanit merr masa per zhvillimin e ndeshjes se te shtunes mes Shqiperise dhe Francesbr br Ne nje qendrim zyrtar policia e ketij qarku ben me dije se ka marre nje sere masash organizative ne drejtim te sigurimit te rendit dhe qetesise per zhvillimin sa me