Rezultate te kerkimit per termin: +Spurs

Meta: total 382 / total_found 382 / time 0.000 / keyword[0] spurs / docs[0] 382 / hits[0] 512 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Nga Benfika te Juve dhe Real: 10 klubet që fituan më shumë nga shitja e lojtarëve

Sipas të dhënave të ofruara nga Transfermarkt, Barcelona nuk është në mesin e dhjetë klubeve, që kanë gjeneruar më shumë të ardhura nga shitja e lojtarëve gjatë dekadës së fundit, duke treguar se ajo nuk është një klub i shitjes. Nëse ka tri ekipe në këtë klasifikim nga La Lig

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm
  • 2017-01-17

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm

p styletext-align justify8220Ndihem mire te Tottenhami s8217kam ndermend te largohem8221 8211 keshtu eshte shprehur se fundmi Mauricio Pochettino duke pergenjeshtruar te gjitha zerat qe e shihnin ate ne krye te kombetares argjentinase 44-vjecari drejton Spurs-at qe prej majit te vitit 2014-te dhe ak

No Pic available
  • 2017-01-10

Eva Longoria, prezantuese e ceremonisë së FIFA Lojtari i Vitit

Në Zyrih sot (e hënë) të zhvillohet ceremonia e dorëzimit të çmimit FIFA The Best për futbollistin më të mirë të vitit, ku gara është mes Cristiano Ronaldos, Lionel Messit dhe Antoine Griezmannit, teksa portugezi është favorit. Në mbrëmjen gala të organizuar me këtë rast do të

Milan 85 mln euro per sulmuesin anglez
  • 2016-09-25

Milan 85 mln euro per sulmuesin anglez

Demtimi i sulmuesit te kombetares angleze Harry Kane mund te sjelle surpriza ne lidhje me te ardhmen e tij Skuadra e Tottenham ende nuk ka nje date te sakte per rikthimin e tij nderkohe qe pritet qe Kane te mungoje 2-3 muaj nga fushat e blertabr br Ky demtim mund te sjelle edhe largimin e tij madj

No Pic available
  • 2016-07-25

Higuain dhe tradhtitë më të mëdha në historinë e futbollit

Transferimi i Gonzalo Higuain nga Napoli te rivalët e urryer të Juventus do të mbahet mend si një nga më të bujshmit në historinë e futbollit. Argjentinasi, i cili ka qenë golashënuesi më i mirë i Serisë A në sezonin e kaluar, ishte kthyer në një ikonë për qytetin e Napolit. Megjit

Ish-lojtari i Tottenham i blen atletet në eBay: Nuk bëhem prostitutë e një sponsori
  • 2016-03-10

Ish-lojtari i Tottenham i blen atletet në eBay: Nuk bëhem prostitutë e një sponsori

Benoit Assou-Ekotto luan me këpucë sporti, të blera 23 £ në eBay, sepse ish-lojtari yll i Spurs-ave thotë: Të blesh këpucë të lira, ato të bëjnë të ndjehesh i shquar. Më saktësisht, Benoit Assou-Ekotto thotë se e bën këtë për të shmangur të qenurit prostitutë e një sponsori.

Goditje për Arsenalin, ja sa do të mungojë Peter Cech
  • 2016-03-04

Goditje për Arsenalin, ja sa do të mungojë Peter Cech

Të këqijat nuk kanë fund për Arsenalin. Në ndeshjet kryesore të edicionit, Arsenali nuk do të mund të llogaris në shërbimet e Peter Cech. Portieri çek do të jetë jashtë fushave për 1 muaj. Pas dhimbjeve muskulare, stafi mje