Rezultate te kerkimit per termin: +Sqarojm

Total: 262
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.474Z

Zgjedhja e kryetarit të Kuvendit, Haradinaj: Përgatitemi të sqarojmë anën ligjore

KOSOVE-Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, thekson sot se po përgatitemi të sqarojmë anën ligjore për të vazhduar zgjedhjen e kryetarit të Kuvendit dhe nënkryetarëve në seancën e ardhshme.&nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.549Z

Ceremonia e hapjes se ambasades se Kosoves ne Tirane

“Ambasada e Republikës së Kosovës në ceremonitë e organizuara prej saj ka ftuar të marrin pjesë të gjitha autoritetet më të larta të shtetit shqiptar. Sqarojmë se nuk është kompetencë e asambsadës së Republik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.377Z

Lajmi per zjarrin ne institucion i pavertete e abuziv

Presidenca nëpërmjet një komunikate për shtyp ka sqaruar se lajmi i publikuar në disa media për përfshirjen nga zjarri të zyrave të Presidentit të Republikës, është i pavertetë dhe abuziv. "Lidhur me publikimin sot në di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.386Z

Reagon Presidenca: “Lajmi për zjarr në institucion, i pavërtetë dhe abuziv”

03-09-2012 / Gazeta 55 Presidenca nëpërmjet një komunikate për shtyp ka sqaruar se lajmi i publikuar në disa media për përfshirjen nga zjarri të zyrave të Presidentit të Republikës, është i pavërtetë dhe abuziv. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.736Z

Alfredica nuk është shkarkuar, madje është shefe në diplomacinë Publike

31-05-2013 / Gazeta 55 Reagim i Ministrisë së Jashtme për deklaratat e pavërteta Alfred PezësMPJ me keqardhje konstaton se kandidati për deputet i PS në Peqin z. Alfred Peza ka shpërndarë dje për mediat një deklaratë të pavë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.728Z

Ministria i përgjigjet Alfred Pezës: Gënjeshtar, gruaja jote punon për MPJ

Ministria e Jashtme ka hedhur poshtë deklaratat e kandidatit socialist për deputet në Peqin, Alfred Peza. Në qëndrimin e saj MPJ konstaton me keqardhje se kandidati për deputet i PS në Peqin, Alfred Peza, ka shpërndarë dje për mediat një deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.715Z

Ministria e Jashtme: Bashkëshortja e Alfred Pezës nuk është larguar nga detyra

TIRANË- Ministria e Jashtme ka reaguar në lidhje me deklaratat e deputetit të PS në Peqin z. Alfred Peza, i cili pretendon se bashkëshortja e tij, znj Mirela Peza është hequr nga detyra e saj, një ditë pas shpalljes së kandidaturës së tij p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama