Rezultate te kerkimit per termin: +Src

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.952Z

FOTOT/ Kjo është Kim Kardashian e Rusisë (+18)

Anastasiya Kvitko mund të konsiderohet si modelja më seksi ruse. Ajo ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, ndërkohë që konsiderohet si Kim Kardashiani e rusisë. Këto foto e provojnë më së miri këtë gjë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.014Z

Fotot e nxehta, mania e vajzave për selfie në dhomat e zhveshjes

Këto fotografi pikante dëshmojnë një mani të re që po përhapet mes vajzave. Së shpejti mund ky mund të jetë trendi i ri i të bëri foto selfie që mund të pushtojë rrjetet sociale. Këto foto flasin vetë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.721Z

FOTOT/ Amra bëhet gati të çmendë Romën

Tifozët e Romës janë në qiellin e shtatë pas blerjes së sulmuesit Edin Dzeko. Por, ata do të jenë edhe më të lumtur, kur të shohin në rrugët e kryeqytetit italian të fejuarin e sulmuesit nga Bosnja, Amra Silajdzic. Arsyeja? Shihni fotot e mëposhtme.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.599Z

FOTOT/ Elisabetta i nxjerr në shesh

Elisabetta Gregoraci është duke pushuar bashkë me të shoqin Flavio Briatore dhe djalin. Por, gjatë pushimeve të saj, modelja italiane është përballur me një incident të vogël. Një prej gjokseve të saj ka dalë jashtë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.521Z

FOTOT e rralla si ka qenë Saranda

Asnjë vend ndoshta, nuk ka pësuar ndryshimin urbanisitik si Saranda. Fotografitë që po publikojmë janë dëshmi për këtë, pasi ato mbulojnë një hark kohor që zë fill në fillim të shekullit të 20-të e deri më sot, shkruan Respublica, që ka botuar fotot. Shumëkush që e ka vizitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.354Z

Holandezët shkatërrojnë një shesh në Romë

KUJDES PAMJE TË RËNDA/ Një nga sheshet më të bukura në botë është shkatërruar gjatë ditës së sotme nga huliganët holandezë. Në kuadër të ndeshjes Roma-Feynord që zhvillohet sonte për Ligën e Europës sot janë zhvilluar përleshje të shumta në "Piazza di Spagna". Gjatë këty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.099Z

FOTOT E RRALLA/ Ikja e madhe e 1991-t

Fotoalbumi i postuar këtu është një fotoreportazh historik i ikjes së madhe të shqiptarëve drejt Greqisë. Fotot janë të janarit 1991 dhe kanë për autor Spiro Staveri.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama