Rezultate te kerkimit per termin: +StabilizimAsociimit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] stabilizimasociimit / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
Bregu: Orientimi seksual në Kushtetutë, pa lidhje me Reformën
  • 2016-05-30

Bregu: Orientimi seksual në Kushtetutë, pa lidhje me Reformën

Kryetarja e Komisionit të Integrimit në Kuvend, Majlinda Bregu, i sheh të panevojshme amendamentet kushtetuese që nuk lidhen me Reformën në Drejtësi. Për deputeten demokrate, fokusi i ndryshimeve kushtetuese duhet të jetë vetëm te Reforma në Drejtësi. Majlinda Bregu Në një prononcim

Ndahet nga jeta kreu i INSTAT Gjergji Filipi
  • 2015-12-08

Ndahet nga jeta kreu i INSTAT Gjergji Filipi

Humb jetën Gjergji Filipi.  I vendosur që prej tetorit 2013, në krye të Institutit të Statistikave Gjergji Filipi mësohet se vuante nga një sëmundje e rëndë për të cilën kishte shkuar të mjekohej dhe në Greqi Gazetarja Sonila Meço përmes një postimi në facebook jep lajmin e hidhu

Ndërron jetë kreu i INSTAT, Gjergji Filipi
  • 2015-12-08

Ndërron jetë kreu i INSTAT, Gjergji Filipi

Humb jetën Gjergji Filipi.  I vendosur që prej tetorit 2013, në krye të Institutit të Statistikave Gjergji Filipi mësohet se vuante nga një sëmundje e rëndë për të cilën kishte shkuar të mjekohej dhe në Greqi Gazetarja Sonila Meço përmes një postimi në facebook jep lajmin e hidhu

No Pic available
  • 2011-04-14

Akcizat, Topi kthen ligjin: Është kundër MSA e biznesit

Qeveria dhe Kuvendi kanë gabuar me miratimin e ligjit të ri për akcizat. Për presidentin Topi ligji është kundër Marrëveshjes së Asociim-Stabilizimit, kundër bizneseve dhe kundër punësimit.Për këto arsye, Topi ka vendosur të mos firmosë dhe të kthejë sërish në Kuvend ligjin. Ligj

No Pic available
  • 2008-11-11

14 mars 2008 - Martinusz : Shqipëria e meriton ftesën për në NATO    

    Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Znj. Jozefina Topalli  priti në takim Ambasadorin e Hungarisë në NATO SH.T Z. Zoltan Martinusz. Në fillim të takimit z. Martinusz vlerësoi të gjitha rezultatet e arritura nga qeveria shqiptare në këto dy vitet e fundit, përfshi kët