Rezultate te kerkimit per termin: +StabilizimAsocimit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.043Z

FINALJA ZGJEDHORE

XHAVIT HALITI Finalizimi i suksesshëm i zgjedhjeve vendore të 3 nëntorit më 1 dhjetor përbën një mundësi dhe rast tepër domethënës për të manifestuar botërisht pjekurinë politiko-shtetërore të Republikës së Kosovës dhe për tu dëshmuar BE-së, SHBA-së dhe anëtarëve të OKB-s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama