Rezultate te kerkimit per termin: +Stafi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.043Z

Vlorë, Stafi akademik: Jo studentët me mesatare 6

Reagon stafi akademik i Universitetit te Vlorës, pas njoftimit të afatit të regjistrimeve për maturantet me mesatare nën 6, bërë nga rektori Tanush Shafkaj. Në një deklaratë për shtyp stafi akademik shpreh hapur kundërshtimin mbi këtë vendim. VLORË- Pas njoftimit të nxjerrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.406Z

Gjyqtarja ndërpret seancën sepse stafi po bënte seks

Një gjyqtare në Itali pezulloi një gjyq për një vrasje, pasi dy nga anëtarët e stafit po bënin seks gjatë seancës. Gjyqtarja Anna Ivaldi i kërkoi prokurorit që të mos fliste, pasi ajo pa çiftin e eksituar në zyrën në krah të sallës së gjyqit. Çifti kishte menduar se xhami i m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.110Z

Stafi i Kuvendit, banderolë urimi 5 metra

 Një banderolë prej 5 metrash ku shkruhej: “Suksese, suksese, vetëm suksese”, i vendosur nga stafi në hyrje të Vilës 31 ngriti siparin e festës surprizës për rizgjedhjen e kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli. I gjithë stafi me fishekzjarrë të vegjël dhe një seri f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.802Z

Sot në Kuvend mungoi stafi diplomatik

Për dallim nga seancat e kaluara sot nuk kanë qenë të pranishëm askush nga stafi diplomatik ndërkombëtar. Në seancat paraprake,në të cilat sikurse sot është hedhur gaz lotsjellës, merrnin pjesë ambasadorë, përfaqësues të Bashkimit Evropian, etj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.845Z

Stafi i Obamës: Romney një spekulator

Sipas një lajmi të bërë publik nga mediat amerikane, bëhet e ditur se kandidati për President, Mitt Romney është konsideruar nga stafi i Obamës si një spekulator. “Mitt Romney është një spekulator. Ai që në të kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

Stafi i ILDKP: Kryeinspektorja na kërcënon me largime nga puna

TIRANE-Stafi i Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive (ILDKP) ka vijuar akuzat ndaj shefes së tyre Zana Xhuka. Përmes një deklarate stafi i ILDKP shprehet se kryeinspektorja ishte përpjekur t’i detyronte sot të tërhiqnin kallëzimin penal me kërcënimin e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.568Z

Pagesa për mjekët, stafi peticion drejtoreshës

Parkingu në QSUT  Rishikoni vendimin. Na bie të paguajmë 800 lekë në ditë. Aq nuk kemi as ditën e punës Shpresa Mezini Mjekët e qendrës spitalore universitare Nënë Tereza, nuk pranojnë të paguajnë asnjë tarifë për parkimin e automjeteve në oborrin e këtij institucioni. Prej vite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama