Rezultate te kerkimit per termin: +Starov

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.082Z

Kush do të jetë pasuesi i Starovës tek ekipi i Kukësit?

Për të dytin vit radhazi në Kategorinë Superiore, Kukësi, sipas të gjithave gjasave, do të sigurojë një vend në Kupat e Europës, duke konfirmuar momentin historik që po kalon klubi verilindor, që kulmoi me kalimin e tri raundeve në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

U gjendet hashash, në pranga dy gra

Pogradec Policia e Komisariatit t Pogradecit ka vn n pranga dy gra,t cilat akuzohen pr kultivim t bimve narkotike. Dy banore t fshatit Starov n rrethin e Pogradecit, kan pranuar autorsin e kultivimit t bimve narkotike t gjetura n kopshtet e shtpive t tyre dhe jan arrestuar nga policia. Natasha Brah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.339Z

Veliaj: Ndihmat ekonomike nëPogradec, vetëm kujt e meriton

DEVOLL - Ministri i MMSR, Erion Veliaj reagoi nga Devolli mbi protestën e banorëve sot në Starovë mbi heqjen e ndihmave ekonomike.Veliaj u shpreh se "vota nuk është licencë për të abuzuar dhe se janë hequr vetëm abuzuesit". "P&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.338Z

Starove proteste per ndihmen ekonomike

Të paktën 600 familje në komunën Starovë nuk do të mund të festojnë mbrëmjen e ndërrimit të viteve në komunën Starovë në Pogradec pasi kanë marrë lajmin se janë përjashtuar nga skema e ndihmës eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.281Z

Pogradec, protestë se u hiqet emringa listat e ndihmës ekonomike

POGRADEC - Banorët e komunës së Starovës në Pogradec, kanë protestuar ditën e sotme pasi janë hequr nga lista e ndihmës ekonomike.Pas nisjes së dhënies së ndihmës nga shteti, disa muaj pas bllokimit, për mungesë fondesh, bano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.093Z

Rama në Prrenjas: Në 8 maj t’i japim fund mjerimit

PRRENJAS- Kryetari socialist Edi Rama është takuar me banorë të Prrenjasit dhe Starovës duke dëgjuar shqetësimet e tyre. Në Prrenjas Rama ka qenë i shoqëruar nga kandidati për kryetar në këtë zonë Artur Topi dhe në Staro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.062Z

Berat makina perplas per vdekje 3 vjecaren

Një vajzë 3 vjeçe  ka humbur jetën kur po kalonte rrugën teksa është përplasur nga një automjet tjetër. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në fshatin Starov të Beratit.  Sipas policisë viktima e identi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama