Rezultate te kerkimit per termin: +Starzimiri

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] starzimiri / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
No Pic available
  • 2017-08-01

Basha para dilemës! Emrat që përfliten për kryetar grupi e nënkryetarë

Shtatori do të jetë një muaj intensiv i kryetarit të ri të Partisë Demokratike Lulzim Basha, pasi selia blu do të përfshihet në një proces të thellë analize për zgjedhjet e 25 qershorit por edhe pse gjithë kupolës drejtuese mandati i përfundon pas 1 viti pritet ë kjo forcë politike

PD kallëzon penalisht kreun e Policisë Bashkiake dhe atë të Tiranës
  • 2016-03-29

PD kallëzon penalisht kreun e Policisë Bashkiake dhe atë të Tiranës

Partia Demokratike depozitoi sot në Prokurorinë e Tiranës kallëzimin penal për drejtorin e Policisë Bashkiake të Tiranës dhe drejtorin e Policisë së Tiranës, për dhunën e ushtruar dje në protestën për mbrojtjen e Parkut të Liqenit. Partia Demokratike e konsideron të paligjshme dhu

SHKRESA/ Strazimiri armëmbajtje pa leje, ka refuzuar të dorëzojë pistoletën. Minimumi 7 vite burg
  • 2016-03-28

SHKRESA/ Strazimiri armëmbajtje pa leje, ka refuzuar të dorëzojë pistoletën. Minimumi 7 vite burg

Deputeti Gent Strazimiri, duhet të vihet në pranga për armbajtje pa leje, duke u bërë kështu viktima e parë e ligjit që ka miratuar vet në Kuvendin e Shqipërisë i cili parashikon minimumi 7 vite burg . Sipas dokumenteve të policisë shqiptare, Strazimiri ka pasur dikur një pistoletë

No Pic available
  • 2013-10-30

Strazimiri Ministri Tahiri te sqaroje lidhjet me Elvis Docin

Demokratët i kërkuan sot ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri të sqarojë lidhjen ne pronarin e kazinosë të ekzekutuar pak ditë më parë në Tiranë.  Deputeti i PD-së, gent Starzimiri tha se prej disa ditësh, shtypi ka dh&e

No Pic available
  • 2010-06-08

PD kërkesë në Prokurori për heqje imuniteti të Doshit

Kerkesen per heqje te imunitetit dhe ndjekje penale per deputetin e opozites Tom Doshi, depozitoi ne Prokurorine e Pergjithshme ne emer te deputeteve te mazhorances, Eduard Halimi. "Jam sot ketu ne emer te grupit parlamentar te PD per te zbatuar vendimin e djeshem qe ky grup mori per k

No Pic available
  • 2009-12-06

Varja e Havzi Nelës, PD zbardh vendimin dhe firmën e Kristaq Ramës

Bumçi publikon dokumentin e Ministrisë së Brendshme dhe emrat e firmëtarëve të vdekjes së poetit Havzi Nela Përmes vargjeve foli për të drejtat e njeriut, por kuçedra e kuqe e vari në litar. Mes firmëtarëve të vdekjes së poetit disident Havzi Nela, figuron edhe emri i të atit të