Rezultate te kerkimit per termin: +Statusi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.919Z

Statusi i shqiptarit

Transmetuar me 29062014 - 0659 Nga Edison Ypibr br Statusi i grekut eshte pabesia statusi i serbit eshte viktimizmi i italianit kanconeta i rusit megalomania i gjermanit disiplina i anglezit cinizmi i turkut rehatlleku i arabit Allahu i kubanezit sheqeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.768Z

Statusi/ SHBA: Përgëzojmë Shqipërinë

Ambasada Amerikane në Tiranë përshëndet Shqipërinë për marrjen e statusit kandidat në BE. Në një postim në faqen e Ambasadës Amerikane në Tiranë në rrjetin social Facebook, theksohet vijimi i bashkëpunimit mes dy vendeve. Ne përgëzojmë Shqipërinë për marrjen e statusit kand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

Balla Statusi nje dhurate

E merkure 10 Tetor 2012 1045 Balla Statusi nje dhurate Propozimi i Komisionit Europian per dhenien e nje statusi te kushtezuar per Shqiperine eshte pershendetur nga deputeti Socialit anetar i komisionit te Integrimit Taulant Balla por ne anen tjeter eshte cilesuar si nje dhurate qe i behet vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.620Z

Statusi dhe kontrapedali blu

Nga Artan Xh. Duka Topi i statusit tanimë është në fushën e BE. Qeveria e bëri të sajën. Lidershipi i PD po ashtu të tijën duke rikonfirmuar zakonin kontrapedal ndaj integrimit në tranzicion. Nëse sot çdo arritje në integrim është shumë pak dhe shumë vonë, në këtë pengmarrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.073Z

Meta: Statusi i Kosovëscështje legjitime

TIRANË- Zv.kryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta deklaroi sot se statusi i Kosovës është një çështje legjitime që i takon të kaluarës. Përmes një deklarate për mediat, numri dy i qeverisë theksoi se cdo iniciativë që vë në diskutim autoritetin e GJND-së, është e dëmsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.585Z

Diskutohet statusi kandidat per Shqiperine

Statusi kandidat per Shqiperine e Malin e Zi eshte diskutuar ne nivelin e Kolegjit te Komisionereve Europiane te cilet ne mbledhjen e javes kane shprehur mendime mbi percaktimin perfundimtar te opinionit te kerkuar nga Keshilli i BE-se per keto dy vende ne kuader te shqyrtimit te paketes mbi zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.000Z

Statusi, situata politike mund ta rrezikojë Shqipërinë

Analiza Revista italiane shkruan se edhe debatet për drogën mund të ndikojnë Vështirësia - Në vitin 2010, Shqipëria kishte një krizë të madhe politike, sot ka një skandal: duket se rruga e Shqipërisë në BE është ende në ngjitje Revista e mirënjohur italiane Rivista del affari eur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama