Rezultate te kerkimit per termin: +Stavileci

Total: 742
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.606Z

Limaj ngushëllon familjen Stavileci

Fatmir Limaj, kryetari i NISMA-s, e ka ngushëlluar familjen Stavileci, komunitetin shkencor dhe akademik, për vdekjen e Akademik Esat Stavilecit. "Me keqardhje mora lajmin për vdekjen e papritur të profesorit tim të nderuar, akademikut, Esat Stavileci. Është humbje e madhe për ne, njeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.606Z

Stavileci synon rritjen e buxhetit

Ministri i Bujqësisë, i Pylltarisë dhe i Zhvillimit Rural, Blerand Stavileci, si hap të parë i tij në detyrën e re synon të rrisë buxhetin e ministrisë, nëpërmjet rishikimit të politikave fiskale kreditore. Në një intervistë për Kosovapress, Stavileci ka folur rreth hapave që do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.261Z

Vdes akademik Esat Stavileci

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës njofton opinionin se sot, në orët e pasdites, në shtëpinë e tij, vdiq anëtari i rregullt i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, eksperti i shquar në fushën e shkencave juridike, akademik Esat Stavileci. Është kjo një humbje e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.262Z

Presidentja Jahjaga ngushllon familjen Stavileci

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ngushëlloi sot familjen Stavileci me rastin e ndarjes nga jeta të Akademik Esat Stavilecit. Në telegram thuhet: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; E nderuara familja Stavileci, Me pikëllim t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.382Z

Ministri Stavileci udhëton për në SHBA

Ministri i MBPZHR-së, Blerand Stavileci, së bashku me një delegacion nga Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, kanë udhëtuar për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Gjatë vizitës, ministri Stavileci pritet të zhvillojë takime të ndryshme me për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.264Z

Ismail Kadare ngushëllon familjen Stavileci (FOTO)

Ismail Kadare, shkrimtar i madh i letrave shqipe dhe jo vetëm, kandidat i çmimit Nobel në letërsi, ngushëllon familjen Stavileci, për vdekjen e Akademik Esat Stavileci. Gjirokastriti ka ngushëlluar në rrjetin social, faqe kjo e vetmja që postohet me dijenin e tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.076Z

Stavileci në “Festivalin e domates"

Ministria e Bujqësisë, hortikulturën e konsideron si një ndër sektorët më prioritar dhe me potencial të shtuar për të rritur nivelin e prodhimtarisë në vend, ka thënë ministri i Blerand Stavileci, në Mamushë, ku u mbajt “Festivali i domates”. Më këtë rast, Stavileci tha se or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama