Rezultate te kerkimit per termin: +Stavri +Nica

Meta: total 228 / total_found 228 / time 0.000 / keyword[0] stavri / docs[0] 1187 / hits[0] 1629 / keyword[1] nica / docs[1] 362 / hits[1] 530 /
Stavri Nica trajner i Kastriotit: Skuadra ka brumë dhe dëshirë
  • 2018-10-22

Stavri Nica trajner i Kastriotit: Skuadra ka brumë dhe dëshirë

Stavri Nica është zyrtarizuar paraditen e kësaj të hënë në krye të Kastriotit, Trajneri durrsak zëvendëson në këtë detyrë shkodranin Elvis Plori, i cili dha dorëheqjen pas disfatës së radhës me Kukësin, që e mban skuadrën krutane në fund të klasifikimit me vetëm 4 pikë. Nic

Zyrtare, Nica largohet nga Teuta, drejtimin e merr Begeja?
  • 2018-02-12

Zyrtare, Nica largohet nga Teuta, drejtimin e merr Begeja?

Stavri Nica largohet zyrtarisht nga drejtimi i Teutës. Trajneri 63-vjeçar nuk ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit e klubit për vazhdimin e bashkëpunimit dhe ka vendosur të japë dorëheqjen e cila edhe pse u refuzua fillimisht është pranuar më pas nga presidenti Edmond Hasanbelliu. Nica nu

Disiplina, dënohet Tirana e Kukësi
  • 2017-05-04

Disiplina, dënohet Tirana e Kukësi

1. Zyrtari i KF Luftëtari, Marko Sovanovic, paralajmërohet se në rast përsëritje do të jetë subjekt i ndëshkimeve që përmban kodi i disiplines sportive, në bazë të nenit 13 të KDS. 2. KF Tirana për sjellje të gabuar të tifozerise së saj dënohet me gjobë me vlere 100.000 (njëqind

Skënderbeu arratiset, Partizani ngec në Laç
  • 2016-04-03

Skënderbeu arratiset, Partizani ngec në Laç

Kampionët fitojnë ndaj Vllaznisë dhe shkojnë +6 pikë. Kukësi mposht Bylisin. Teuta-Flamurtari 1-1 ERION ABULE Rezistenca e Partizanit në luftën për titullin kampion, duket se është ndalur me nisjen e fazës së fundit dhe të katërt të Kategorisë Superiore. Të kuqtë kanë barazuar 0-

Superiorja, vijon dueli për titull dhe Europën
  • 2016-03-20

Superiorja, vijon dueli për titull dhe Europën

Skënderbeu pret Flamurtarin, ndërsa Partizani rrezikon ndaj Teutës. Tirana-Kukësi luajnë vendin e tretë Dueli për titull mes Skënderbeut dhe Partizanit do të vijojë edhe këtë javë me dy sfida të rëndësishme në distancë, ku korçarët do të presin Flamurtarin, ndërsa të kuqtë do

Starton kupa, Laçi thyen Partizanin
  • 2016-01-24

Starton kupa, Laçi thyen Partizanin

Vendos një dygolësh i Xhejms, Agostineli debuton me humbje në stol. Teuta mund Kukësin 1-0 Kupa e Shqipërisë ka nisur me surpriza. Laçi ka mundur Partizanin në çerekfinalen e parë, duke fituar 2-0 me një dygolësh të Xhejms, duke ndëshkuar kështu trajnerin Agostineli, i cili debuton me

Armando Cungu trajneri i ri i Lacit
  • 2014-08-05

Armando Cungu trajneri i ri i Lacit

0 brbr brbrArmando Cungu do te jete trajneri i ri i LacitShkodrani ra dakord me Presidentin Pashk Laska d