Rezultate te kerkimit per termin: +Stefi +Prifit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.261Z

Stefi Prifti mesazh prekës për bashkëshorten: Ishe boshti i suksesit tim

Transmetuar më 16.12.2015 - 13:08 PUBLICITET 16 ditë pas ndarjes nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë të Marina Prifit, bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti i ka shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.881Z

Revoltohen artistët e muzikës live/ Fund Marrësë 2 kontrolle në lokalet e artistëve

Pas lokalit të artisitit Elton Deda, radha i ka ardhur vëllezërve Stefi të cilët administrojnë një lokal nate së bashku me këngëtaren Aurela Gaçe. Kontrollet e tatimorëve javëve të fundit sipas artistëve janë jashtë normales për faktin se përse duhet të ketë aksione agresive të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.010Z

Në Shkup aktivitete për përvjetorin e pavarësisë së Kosovës

Komuna e Çairit sot shpalosi aktivitetet për shënimin e përvjetorit të pavarësisë së Kosovës. Kryetari i Komunes së Çairit, Izet Mexhiti së bashku me përfaqësues të klubeve sportive, sektorit civil dhe përfaqës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.735Z

Trashëgimia arkeologjike, drejt zhvillimit të turizmit kulturor

Në Shqipëri çdo vit sipërfaqe të mëdha të zonave urbane dhe rurale preken nga punimet e infrastrukturës, zhvillimit infrastrukturor dhe urban në përgjithësi. Punime të kësaj natyre mund të dëmtojnë potencialin arkeologjik të nëntokës në rast se ato nuk mbikëqyren nga ekspertë t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama