Rezultate te kerkimit per termin: +Stefi

Total: 160
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.285Z

Stefi Prifti humb bashkëshorten

Është ndarë sot nga jeta bashkëshortja e këngëtarit korçar Stefi Prifi. Miqtë e Stefit, këngëtarë por dhe shumë të tjerë shprehën ngushëllimet për humbjen e gruas dhe nënës së dy fëmijëve “Nje mike u shkeput nga ne sot, duke lënë mbas dhimbjen tek femijet e gjithe famil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.477Z

Stefi Prifti ju prezanton me nusen nga Korça

Stefi Priftit i ka ardhur nusja nga Korça.Por nuk është pikërisht ashtu siç duket. Bëhet fjalë për makinën që do shoqërojë vëllezërit korçare në videoklipin e tyre të ri. Këtë here Stefi dhe Endri Prifti nuk do të jenë vetëm pasi do të bashkëpunojnëme rrokerin e famshëm Ale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.540Z

Stefi Prifti përlotet tek emisioni i Ermalit

Ermal Mamaqi këtë radhë kishte të ftuar vëllezërit korçarë tek emisioni i tij Xing me Ermalin. Gjatë një momenti të emisionit njëri nga vëllezërit, Stefi Prifti u përlot pasi u fol për bashkëshorten e tij, e cila u nda nga jeta një vit më parë. I pyetur nga moderatori i emisionit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.394Z

Marina, ia dolëm, Stefi Prifti flet pas humbjes së bashkëshortes

Vetëm disa ditë më parë këngëtari Stefi Prifti humbi bashkëshorten pas një sëmundje të rëndë. Ai nuk ka folur që prej asaj ditë por pas fjalëve që ka thënë vëllai i tij Endri në KM ka reaguar edhe Stefi. Ja çfarë shkruan ai: Marina ja dolem! Keto ishin fjalet e vellait tim E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.776Z

Një vit nga vdekja e bashkëshortes, ja si e kujton Stefi Prifti

Ka kaluar një vit që nga dita kur këngëtari Stefi Prifti humbi bashkëshorten e tij, Marinën. Stefi nëpërmjet një statusi në rrjetin social, Instagram, e ka kujtuar sot me një mesazh prekës. “Koha kalon! Jeta e njeriut eshte e mbushur me shume ngjarje, por ato qe mbahen mend dhe kuj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.067Z

Ndahet nga jeta bashkëshortja e Stefi Priftit

Transmetuar më 01.12.2015 - 14:25 Një lajm i hidhur për një nga vëllezërit korçarë Prifti. Këngëtari Stefi Prifti ka humbur bashkëshorten e tij e cila është ndarë nga jeta para kohe, duke lënë pas dy vajza.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.233Z

Rrëfimi i fundit i Marinës, gruas së këngëtarit Stefi Prifti (VIDEO)

Dalja e tyre e fundit publike ishte pikërisht më 14 shkurt të vitit 2013, në programin "Takimi i Pasdites", të Rudina Magjistarit. Dalje në të cilën Marina dhe këngëtari korçar Stefi Prifti, rrëfyen historinë e tyre të dashurisë dhe kurorëzimin në martesë. Sot kur Marina nuk j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama