Rezultate te kerkimit per termin: +Stela +Dhami

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] stela / docs[0] 257 / hits[0] 390 / keyword[1] dhami / docs[1] 49 / hits[1] 74 /
Çmimet e apartamenteve në Tiranë, më të shtrenjtat në rajon!
  • 2019-03-18

Çmimet e apartamenteve në Tiranë, më të shtrenjtat në rajon!

Apartamentet luksoze në zonat qendrore në Tiranë po kapin majat, teksa një sërë projektesh luksoze janë në ndërtim. Çmimet po rriten me shpejtësi dhe po arrijnë nivelin e 4,000 euro për metër katror, në projektin e ri që po ndërtohet pranë Presidencës, duke arritur nivelin më të

Gara fatale për 300 milionë euro
  • 2017-09-24

Gara fatale për 300 milionë euro

Sipërfaqja e qendrave tregtare në Tiranë i ka kaluar 200 mijë metra katrorë, duke konkurruar denjësisht me vendet e zhvilluara, por kjo nuk po e pengon planifikimin e qendrave të reja, që pritet të ndërtohen në pothuajse të gjitha kullat e reja. Me një treg shitjesh prej vetëm 300 mili

Kulla e radhës në qendër të kryeqytetit, pagëzohet Eyes of Tirana
  • 2017-05-30

Kulla e radhës në qendër të kryeqytetit, pagëzohet Eyes of Tirana

Vitin që vjen do të nisë ndërtimi i kullave shumëkatëshe që do të dominojnë qendrën e Tiranës. Përveç hotelit 35 katesh që do të jetë një zgjerim i hotel Tiranës (sot 15 katëshit) dhe kullës Al Habtoor Investment LLC  (kulla Ikonike) në bulevardin e ri, kullës me 40 kate  (Do

Qendrat tregtare, me sipërfaqe sa në Perëndim, blerësit
  • 2016-08-27

Qendrat tregtare, me sipërfaqe sa në Perëndim, blerësit

Çfarë fshihet pas taksimit të blerjeve online. Tirana, me një numër banorësh që në fillim të 2016-s arriti mbi 800 mijë sipas INSTAT, numëron 16 qendra tregtare. Në vjeshtën e këtij viti, pritet të vijë në treg një qendër e re, që do ti shtojë stokut të përgjithshëm një s

Shitjet on line: Biznesi i vështirë virtual në Shqipëri
  • 2016-03-20

Shitjet on line: Biznesi i vështirë virtual në Shqipëri

Ishin dhe janë shumë optimistë se e ardhmja i përket shitjeve online, pavarësisht sfidave, megjithatë fillimet po rezultojnë të vështira. Kompanitë e para të shitjeve online në Shqipëri, që filluan të shtohen ndjeshëm rreth tre vjet më parë, po rezultojnë me të ardhura minimal

Shqipëria resht së qeni tërheqëse: Asnjë blerje nga të huajt
  • 2015-08-27

Shqipëria resht së qeni tërheqëse: Asnjë blerje nga të huajt

Duket se marketimi nga media të njohura jashtë për bukuritë natyrore të Shqipërisë, në përpjekje për të nxitur vizitues në vend, ka pasur efektin e saj në rritjen e turistëve, sidomos atyre nga vendet skandinave në Shqipëri, mirëpo blerjet e patundshmërive duket se janë në një

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,