Rezultate te kerkimit per termin: +Stili

Meta: total 1000 / total_found 3154 / time 0.001 / keyword[0] stili / docs[0] 3154 / hits[0] 3700 /
No Pic available
  • 2017-02-08

Flet aktori shqiptar Rimi Beqiri: Kur recitova në krah të Terence Hill

Nga Oralda Lahe Rimi Beqiri: Aktorët e talentuar kanë qenë gjithmonë si një model për tu marrë në konsideratë. Gjithashtu kujtoj se kur kam qenë i vogël dhe unë kam pasur idhullin tim. Nuk dua të përhap emra si sepse janë me të vërtetë shumë. Rimi si ka nisur rruga juaj drejt aktr

No Pic available
  • 2017-02-08

Hygerta Sako i përgjigjet Ilda Bejlereit: Je vetëm seksi

Kundërpërgjigjet Hygerta Sako. Moderatorja e Rubrika Sportive në TVSH, në një deklaratë të dhënë për Panorama Sport, ka reaguar për komentet e dhëna nga Ilda Bejleri karshi saj. Ish-Miss Shqipëria i kujton koleges së saj së SuperSport-it se në gazetari nuk mjafton që të jesh vetëm

FOTOT/ Shtëpia verore e Josif Stalinit
  • 2017-02-08

FOTOT/ Shtëpia verore e Josif Stalinit

Këto pamje të rralla janë të shtëpisë së pushimit të diktatorit të ish Bashkimit Sovjetik, Josif Stalin. Aty duken telefoni dhe bilardoja që ai dikur përdorte. Kjo shtëpi verore u ndërtua në vitin 1947 buzë liqenit Ritsa në Abkhazi, një krahinë autonome e Gjeorgjisë. Stalini d

FOTOT/ Sherr mes gazetareve shqiptare: A mjafton te jesh vetëm seksi?
  • 2017-02-08

FOTOT/ Sherr mes gazetareve shqiptare: A mjafton te jesh vetëm seksi?

Ilda Bejleri ka shkaktuar polemika të shumta me një deklaratën e saj. Kjo e fundit tha se gazetare sportive si Enkelejda Zejko dhe Hygerta Sako, janë modele të dala jashtë mode. Asaj i është përgjigjur sot moderatorja e Rubrika Sportive në TVSH, Hygerata Sako. Ish-miss Shqipëria i kuj

Në kufijtë e botës dhe të kohës, si jetonin eskimezët 100 vjet më parë
  • 2017-02-08

Në kufijtë e botës dhe të kohës, si jetonin eskimezët 100 vjet më parë

Nga gjuetia e lopëve të detit, te ndërtimi i shtëpive prej bore, përgjatë shekujve, të ashtuquajturit Inuit, nuk i kanë ndryshuar thuajse aspak zakonet e tyre Emri i tyre vjen nga një gjuhë indiane dhe do të thotë “krijuesit e raketave të borës ose, sipas disave, “ngrënës

Pritje e ethshme e Rex Tillerson për të takuar Med(i)uzën
  • 2017-02-05

Pritje e ethshme e Rex Tillerson për të takuar Med(i)uzën

Nga Anri Bala Lajmin në televizionin shqiptarë ABC News, që shpesh herë ngel në klasë, se: Fatmir Mediu ka takuar Sekretarin e Shtetit të SHBA-së Rex Tillerson, i cili nuk kishte as gjysëm ore që ishte votuar nga senati amerikan, mu duk një lajthitje pa dashje por me qëllim, nga ana

9 veshje të meshkujve që femrat nuk i durojnë dot
  • 2017-02-04

9 veshje të meshkujve që femrat nuk i durojnë dot

Ka disa lloj veshjesh të cilat asnjë femër në botë nuk do ti pëlqente, edhe nëse do të visheshin nga mashkulli më tërheqës që eksiton. Edhe pse shumë nga ne nuk do të guxonin të shprehnin me zë të lartë mospëlqimin për një veshje të caktuar tek një mashkull, duke mos dashur ta