Rezultate te kerkimit per termin: +Stili

Meta: total 1000 / total_found 3205 / time 0.001 / keyword[0] stili / docs[0] 3205 / hits[0] 3757 /
Exit Polli i Ora News dhe IPR Marketing jehonë edhe në Maqedoni
  • 2017-06-23

Exit Polli i Ora News dhe IPR Marketing jehonë edhe në Maqedoni

Exit Polli i Ora News dhe IPR Marketing për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit ka marrë jehonë edhe në Maqedoni. Detajet rreth exit-pollit që do të vijë vetëm pak pas mbylljes së kutive të votimit më 25 qershor dhe që do të sjellin rezultatet e para në nivel kombëtar në Shqipër

Është koha të veshim shapkat, por kujdes nga ato me gisht
  • 2017-06-21

Është koha të veshim shapkat, por kujdes nga ato me gisht

Ja arsyet se pse janë të dëmshme Temperaturat rriten dhe ne më në fund mund të veshim rrobat verore. Por kujdes … shapkat me gisht nuk duhet në asnjë mënyrë të përdoren. Dhe kjo jo për arsye stili, por për shëndetin tonë, pohon Jackie Sutera, zëdhënëse e Shoqatës Amerikane

No Pic available
  • 2017-06-20

Ndalohet Zumba në Iran

Kërcimi i Zumba është ndaluar në mënyrë kategorike në Iran. Autoritetet e vendit deklaruan se ajo bie në kundërshtim me ideologjinë islame. “Në dritën e aktiviteteve të tilla si Zumba, kryerja e lëvizjeve ritimike ose vallëzimi në asnjë formë nuk është i ligjshëm dhe kërk

Kjo është arsyeja pse mbretëresha Elizabeth vishet gjithmonë me ngjyra të ndezura
  • 2017-06-08

Kjo është arsyeja pse mbretëresha Elizabeth vishet gjithmonë me ngjyra të ndezura

Kemi vënë re se në të gjitha daljet, mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura të cilat bien në sy. Fakti që ajo ka këtë lloj stili nuk është vetëm çështje preference personale. Sipas vajzës së saj Sophie, 91-vjeçarja përdor këto ngjyra që të sigurohet se qytetarët e

Zbuloni arsyen pse mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura
  • 2017-06-07

Zbuloni arsyen pse mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura

Kemi vënë re se në të gjitha daljet, mbretëresha Elizabeth vishet me ngjyra të ndezura të cilat bien në sy. Fakti që ajo ka këtë lloj stili nuk është vetëm cështje preference personale. Sipas vajzës së saj Sophie, 91-vjecarja përdor këto ngjyra që të sigurohet se qytetarët e th

Ja si ndikon birra në organizmin tonë
  • 2017-06-06

Ja si ndikon birra në organizmin tonë

Me kalimin e viteve niveli i kolesterolit të keq mund të shtohet. Tek disa persona kolesteroli provokon probleme serioze për shëndetin dhe për të shmangur një gjë të tillë është e rëndësishme që të ndjekim një stil jete të shëndetshme. Ne mund ta nisim me evitimin e konsumit të t

Rezart Palluqi nderohet me çmimin Azem Shkreli për romanin e tij, Shtëpia me dy çati
  • 2017-06-05

Rezart Palluqi nderohet me çmimin Azem Shkreli për romanin e tij, Shtëpia me dy çati

Romani “Shtëpia me dy çati” i autorit Rezart Palluqi nderohet me çmimin “Azem Shkreli” në Gjermani. Suksesi dhe vlerësimi që ka marrë romani i Palluqit,  si nga kritika ashtu edhe nga lexuesi, nuk ka qenë e rastësishme, as artificiale. Kjo u vërtetua edhe në konku