Rezultate te kerkimit per termin: +Stomatologji

Meta: total 282 / total_found 282 / time 0.000 / keyword[0] stomatologji / docs[0] 282 / hits[0] 320 /
Rritet interesi per te mesuar gjuhen gjermane
  • 2015-08-29

Rritet interesi per te mesuar gjuhen gjermane

brbrAndi Vodo ka mbaruara studimet per stomatologji dhe tashme punon ne nje klinike private Per Andin kjo vere po kalon pa pushime pasi ai po frekuenton ne menyre intensive nje kurs te gjuhes gjermane ne institutin GETE ne Tirane Kjo sakrifice vere do ti ofroje atij nje te ardhme ne shtetin aq shum

Nje menyre per tu punesuar ne Gjermani
  • 2015-07-31

Nje menyre per tu punesuar ne Gjermani

0 brbr SSSAbrASS brbrDeshira per te ndihmuar emigrantet per te gjetur pune ka motivuar dy te rinj gjermane qe jetojne ne Berlin te krijojne nje faqe online Punet qe mund te gjenden ne adresen Workeerde jane kujdestare per pleq ndihmeskuzhiniere zhvillues te programeve kompjuterike dado per femije e

Studentëve të Ferizajt nuk po u pëlqen rregullorja për ndarjen e bursave
  • 2015-07-12

Studentëve të Ferizajt nuk po u pëlqen rregullorja për ndarjen e bursave

Rregullorja e Komunës së Ferizajt për ndarjen e bursave ka sjellë shumë pakënaqësi në mesin e studentëve ferizajas. Një nen i kësaj rregullore që specifikon të drejtën e përfitimit të bursës universitare vetëm

Dentiste pa diplome gruaja shqiptare semur dhjetera paciente ne SHBA
  • 2015-04-20

Dentiste pa diplome gruaja shqiptare semur dhjetera paciente ne SHBA

Transmetuar me 19042015 - 0914 Pacientet shkonin te nje dentist ne Bronx te New York per probleme me rrenjet dhe kanalet e dhembeve por aty i krijonin vetes telashe edhe me te medhabr br Sic raporton CBS2 prokuroret thane se nje grua shqiptare qe punon

Nis Big Brother Albania 8, ja banorët dhe fotot e tyre
  • 2015-03-08

Nis Big Brother Albania 8, ja banorët dhe fotot e tyre

Transmetuar më 07.03.2015 - 21:41 Përditësohet minutë pas minute Ka nisur edicioni i tetë i reality show Big Brother Albania. Një shtëpi e re dhe skema të reja për futjen e banorëve dhe përzgjedhjen e tyre. Kar

No Pic available
  • 2015-02-11

SHBA, vriten tre studentë myslimanë

Tre studentë myslimanë janë vrarë në kampusin e Unviersitetit të Karolinës së Veriut të martën, duke shkaktuar reagim të ashpër në rrjetet sociale, ku hash tag-u “jetët e muslimanëve vlejnë” u bë mjaft popullor në pak orë. Autori, 46-vjeçari Kreig Hiks, është vetëd

No Pic available
  • 2014-09-28

Universitetet, nesër shpallen 19 mijë fituesit përfundimtarë

TIRANE-Ditën e hënë, Ministria e Arsimit do të pub likojë listën përfundimtare të fituesve në universitetet publike. Në këtë listë, veç maturantëve që kanë qenë fitues në listën e mëparshme, kanë shansin që ta gjejnë emrin edhe ata maturantë që nuk ishin shpallur fitues në