Rezultate te kerkimit per termin: +Strazimiri

Total: 2589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

Gent Strazimiri drejt burgut

Gjatë protestës tek Liqeni dhe përplasjes  me forcat e policisë, një fotografi lë pak vend përp dyshim se deputeti demokrat, Gent Strazimiri, mund të ketë shkuar atje i armatosur. Fotoja tregon deputetin në rresht të parë të përplasjes me policët, ndërsa në brez i shfaqet qyta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Strazimiri takon Schnbhm

Zv.ministri i Brendshm Gent Strazimiri, gjat nj takimi me ministrin e Brendshm t Landit t Brandeburgut, Gjermani, Jrg Schnbhm, u shpreh se nj nga objektivat m t rndsishme t ksaj ministrie sht pajisja e qytetarve shqiptar me letrnjoftime elektronike dhe pasaporta biometrike, si dhe vazhdimi i lufts m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.834Z

Strazimiri kundër kryetarit Basha për Vokshin

Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri nuk ka qenë në një vijë mendimi ne kryetarin e partisë së tij Lulzim Basha, për sa i takon qëndrimit që mbajti ky i fundit lidhur me padinë që qeveria paralëjmroi se do të ngrejë ndaj Albana Vokshit, për akuzat që ka bërë lidhur me a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.573Z

Reagimet pas sherrit Strazimiri-Prenga

Nje dite pas konfliktit mes deputetit demokrat Gent Strazimiri dhe socialisteve Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga demokratet ne shenje proteste kane bojkotuar komisionet Deputetet e PD-se kane qendruar ne mbledhje vetem per te akuzuar kryeministrin dhe mazhorancen se kerkojne ti mbyllin gojen opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Strazimiri n konferencn e Lubjans

Lubjan (start)-N Slloveni, sht zhvilluar konferenca e Ministrave te Brendshm t Evrops Juglindore, ku Shqipria sht prfaqsuar nga zvendsministri i Brendshm Genc Strazimiri. Ministri i Brendshm i Sllovenis, Dragutin Mate tha se Shqipria vazhdon t ket rezultate impresionuese n luftn kundr, krimit t orga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.441Z

Strazimiri hyn dhe në gojë të Lolitës

Një personazh popullor në Facebok që përdor emrin Lolita po argëtohet prej dje me historinë e Strazimirit. Sot ajo shkruan se: “Pashë një ëndërr sikur kisha pistoletë me vete në protestë dhe më doli pak këllëfi. Sa fillova të shqetësohesha doli kryetari dhe pati një gjetj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.034Z

Gent Strazimiri, sërish sherr në Parlament

Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, është bërë sërish objekti i një sherri në ambientet e parlamentit. Ai është përplasur me deputetin socialist, Pjerin Ndreu. Ngjarja ka ndodhur në ambientet e korridorit të Parlamentit, menjëherë pasi Strazimiri ka mbajtur një fjalim në foltoren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama