Rezultate te kerkimit per termin: +Stressi

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.428Z

Eni Koçi zëvendëson Noizyn me Stressin

Këngëtarja Eni Koçi nuk e ngatërron jetën private me karrierën muzikore. E njohur për bashkëpunimet me reperin Noizy, Eni e ka zëvendësuar këtë të fundit pikërisht me rivalin e tij, me reperin Stressi. AdPlatformZone = {id: "8bc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.099Z

Sherret e grupeve muzikore, kapen dy vëllezër për plagosje

Tiranë Kapen dy të kërkuar, të cilët kanë plagosur rëndë me thika një të ri për shkak të konflikteve mes grupeve muzikore. Bëhet fjalë për konfliktin mes fansave të të ashtuquajturve Noisy dhe Stressi. Policia e kryeqytetit tha se dje u finalizua operacioni policor i koduar “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.690Z

Policia pajton dy grupet rivale të muzikës rep

Noizy procedohet për armëmbajtje pa leje, ndërsa fansi kundërshtar arrestohet për tentativë vrasjeje Historia e sherrit të dy shokëve që shkoi deri në gjakderdhje Përleshjet mes grupeve rivale që merren me muzikë rep në Tiranë, kanë detyruar policinë të ndjekë politikat që ndoqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.502Z

VIP-at e muzikës shqiptare shprehin hidhërim për vdekjen e Jetnisit

Transmetuar më 13.08.2016 - 23:15 Jetnis Dollapi i cili humbi jetën në një aksident me motor gjatë mbrëmjes së sotme, duket se ka pasur shoqëri të gjërë në rrethin e të famshëmve shqipëtarë. Reperi i njohu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.554Z

Sherri Noizi-Stresi, policia prangos 2 anëtarët e grupit

16/06/2010 Bexhet dhe Rigers Kruda qëlluan me thikë Denis Dollapin. I kallëzoi pasi ra në burg TIRANE- Janë arrestuar dy atentatorët e shtetasit Denis Dollapi, i cili pak kohë më parë në shenjë hakmarrje qëlloi me automatik Skorpions grupin e këngëtarit Noizy, në momentin kur ky i fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.197Z

VIDEO/ Qëllon me Shotgun dhe e publikon në rrjetet sociale, shpallet në kërkim Stresi

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ditën e sotme këngëtarin Arkimed Lusha, i njohur ndryshe si Stresi. Burime nga policia thanë se Stresi dhe një 21-vjeçar kanë publikuar në rrjetet sociale sociale një video, duke gjuajtur në ajër me armë zjarri gjahu, të tipit “Shotgu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.405Z

Krioterapia, a na rinon dhe dobëson vërtet i ftohti?

Në SHBA është tashmë një modë dhe tani edhe në Itali. Quhet “Kriosauna”, ose ndryshe: sauna e të ftohtit, një trajtim mirëqënieje, e cila për vetëm tre minuta ekspozim në të ftohtë shumë intensiv, premton efektin anti-moshë dhe një ‘shkundje’ të metabolizm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama