Rezultate te kerkimit per termin: +Stuart +Thomson

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] stuart / docs[0] 476 / hits[0] 598 / keyword[1] thomson / docs[1] 122 / hits[1] 180 /
100 mijë anglezë në shesh kundër Brexit, kërkohet referendum tjetër
  • 2018-06-24

100 mijë anglezë në shesh kundër Brexit, kërkohet referendum tjetër

Një ulërimë e këngëve pro-evropiane u ngrit mbi Pall Mall në Londër dhe në të gjithë parqet mbretërore pasi rreth 100 mijë persona morën pjesë në një marshim anti-Brexit që shënonte përvjetorin e dytë të referendumit të BE, të kryer në 2016-n. Anglezët marshuan të shtunën

No Pic available
  • 2013-10-10

Godfather Tony!

Godfather Tony! Kështu është quajtur nga media britanike Anthony Charles Lynton Blair (shkurt Tony Blair) kur ai, i veshur i gjithi me të bardha, do të pagëzonte më 2011 në Hayman Island të Australisë, një nga fëmijët e