Rezultate te kerkimit per termin: +Stublla

Meta: total 52 / total_found 52 / time 0.000 / keyword[0] stublla / docs[0] 52 / hits[0] 62 /
KISHA NJËMIJËVJEÇARE E KALIVARES
  • 2016-06-29

KISHA NJËMIJËVJEÇARE E KALIVARES

Histori dhe gjurmime (Anno Domini 1154) NDUE DEDAJ Në kulturën shqiptare janë ca tempuj të krishterë që nuk duhej tu ishte bjerrë shkëlqimi i shekujve, edhe pse prej tyre nuk ka dalë Formula e Pagëzimit, Meshari, Çeta e Profetëve etj. E vërteta është se ato ishin po aq çerd

Dafina Zeqiri po bëhet princeshë, ja kush po e veshë (Foto)
  • 2015-12-30

Dafina Zeqiri po bëhet princeshë, ja kush po e veshë (Foto)

Dafina Zeqiri mund të ndërroi "frajerët", stilin, muzikën, veshjet, por asnjëherë dizajneren e saj, Lia Stublla. Madje kësaj radhe Lia ka vendosur ta bëjë Dafin princeshë. Në një foto të postuar në Instagram, Lia bashk&e

Kadri Veseli uron katolikët shqiptarë
  • 2015-12-18

Kadri Veseli uron katolikët shqiptarë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar gjithë besimtarët katolik me rastin e festës së Krishtlindjeve. "Të gjithë katolikëve shqiptarë, gëzuar për shumë mot krishtlindjet dhe popullit shqiptar, urime shenjtërimi i Nënë Terezës", ka deklaruar ai. Postimi i plotë në F

Duo kreatore e modës VYM prezantojnë koleksionin e tyre të parë “MOVEMENT COLLECTION” (Foto)
  • 2015-05-05

Duo kreatore e modës VYM prezantojnë koleksionin e tyre të parë “MOVEMENT COLLECTION” (Foto)

“MOVEment Collection” është koleksioni i disenjuar dhe i prodhuar nga VYM.Përmes koleksionit të tyre të parë, ato kanë për qëllim promovimin e modës sportive në mesin e femrave dhe vajzave, në aktivitetet e tyre të sportit

Befasohet Dafina, merr dhuratë në mëngjes (FOTO)
  • 2015-04-17

Befasohet Dafina, merr dhuratë në mëngjes (FOTO)

Dafina Zeqirin e ka befasuar dikush në mëngjes. Këngëtarja e njohur e estradës e ka marrë një dhuratë nga një mike e saj e dashur. Dizajnerja, Lia Stublla i ka bërë një dhuratë në mëngjes e cila e ka bërë të nd

Lia edhe për meshkuj
  • 2015-03-25

Lia edhe për meshkuj

Dizenjatorja e modës Lia Stublla, e njohur si stilistja e këngëtares së famshme Dafina Zeqiri, tani ka filluar të krijojë edhe për meshkuj. Dizenjatorja me kreativitet dhe shije speciale dhe avangarde, edhe më herët kishte dizajnuar për meshkuj, pos

Kush është shoqja e ngushtë e Dafinës?
  • 2015-03-07

Kush është shoqja e ngushtë e Dafinës?

Dafina Zeqiri lerë që është këngëtarja më aktuale dhe e dashur në tregun muzikorë shqiptar, por është edhe një shoqe shumë e mirë. Të gjithë thonë se Dafina është person që reflekton veç poziti