Rezultate te kerkimit per termin: +Studentet

Meta: total 1000 / total_found 4395 / time 0.002 / keyword[0] studentet / docs[0] 4395 / hits[0] 8685 /
No Pic available
  • 2017-05-27

Juridiku tani bëhet 5 vjeçar. Ja formula e re

Maturantët të cilët këtë vit do të zgjedhin të vazhdojnë studimet në fakultetin e Drejtësisë nuk do të studiojnë më me programin e Kartës së Bolonjës por me një sistem të integruar 5-vjeçar. Ndryshimin e ka njoftuar vetë dekani i fakultetit Artan Hoxha ndërsa ka sqaruar edhe se

No Pic available
  • 2017-04-26

Beyonce dhuron bursa për studentet që studiojnë arte

Diva e popit, Beyonce ka treguar me anë të një postimi në Twitter se do të dhurojë bursa për studentet e reja që studiojnë arte. Formation janë bursat që do të mbështesin të gjitha studentet që janë të guximshme, kreative, të ndërgjegjshme dhe të sigurta. Programi i bursave do t

No Pic available
  • 2017-03-26

Dëshmitë/ Vajzat: Si na shfrytëzoi grupi i orgjive me pagesë

Përveç vajzës 26-vjeçare që u kap në flagrancë duke ushtruar prostitucion me tre klientë njëherësh, Policia e Tiranës ka identifikuar edhe 5 vajza të tjera që ishin rekrutuar nga grupi që u godit dy ditë më parë, raporton Panorama. Bëhet fjalë për 5 studente në fakultete të ndr

No Pic available
  • 2017-03-20

Qëlluan Ramën me vezë, dënohen 8 studentët: Pendohemi që nuk e goditëm dot në shenjë

Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me nga 60 orë punë në interes publik secilin nga studentët që qëlluan me vezë kryeministrin Edi Rama. Vendimi u mor pas disa seancave në ngarkim të studentëve të akuzuar. Gjykata pranoi pretencën e prokurorisë së Tiranës, e cila për 8 studentë të L

No Pic available
  • 2017-03-13

Shtyhet vendimi për studentet që qëlluan me vezë kryeministrin

Është shtyrë për në datën 20 mars vendimi për studentet që qëlluan me vezë kryeministrin Edi Rama. Sipas studentëve të cilët kërkuan pafajësi akuzat nuk qëndrojnë. Avokati ka thënë se goditja me vezë nuk mund të konisderohet goditje për shkak të detyrës. /Oranews.tv/ Të par

No Pic available
  • 2017-03-06

Ja studentet që bëjnë striptizë në kohën e lirë

Dy studente polake kanë publikuar një video në Youtube duke bërë striptizë. Gjatë videos, ato heqin rrobat dhe kërcejnë me të brendshme. Dhoma ku e kanë filmuar videon duket si në konvikt, por nuk dihet nëse ato e bëjnë këtë gjë për hobi apo për të siguruar jetesën. Vajzat kër

No Pic available
  • 2017-03-03

Na jep 40 mijë $ ose/ Studentet, kurth me video seksi biznesmenit amerikan

Do na dorëzosh 40 mijë dollarë. Në të kundërt do të publikojmë videon tënde të seksit. Një biznesmen me shtetësi amerikane, pronar i një kompanie me aktivitet në Shqipëri, është shantazhuar pas marrëdhënies intime jashtëmartesore me një studente në Tiranë. Biznesmeni amerikan