Rezultate te kerkimit per termin: +Studenti

Total: 5215
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.979Z

Studenti: Dyfishojme investimet

Kandidatet e Partise Demokratike ne Qarkun e Tiranes, Lajla Pernaska dhe Florjon Mima u takuan me banore te Qytetit Studenti dhe te komunes Farke. Ne bashkebisedimin me kandidatet e Partise Demokratike, banoret thane se ne keto 4 vite ne Qytetin Studenti dhe ne Farke, eshte investuar ne ndertimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Qyteti Studenti humbet identitetin

Qyteti Studenti humbet identitetin E shtune 19 Janar 2013 1633 Qyteti Studenti humbet identitetinNuk eshte me qyteti i vecante brenda  kryeqytetit por nje lagje e Tiranes Qyteti Studenti sot ka humbur kuptimin dhe qellimin per te cilin u ngrit Ne te nuk ka vetem te rinj por mosha te ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.744Z

Qyteti Studenti hap dyert

Qyteti Studenti qe ne daten 1 Tetor ka nisur te prese banoret e tij te cilet kane zgjedhur keto ambiente per tu strehuar gjate vitit akademik. Ndryshe nga vitet e tjera kete vit eshte eleminuar stresi qe i shkaktohej studentit ne fillim per te siguruar nje dhome pasi vitet e dyta te tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.573Z

Qyteti studenti, regjistrimet on-line

 Rreth 2500 studentë të rinj do të akomodohen këtë vit në qytetin studenti. Me të vjetrit numrin arrin në 6500 vetë. Sipas  Drejtorit të Qytetit Studenti, Bujar Brovina, regjistrimet për  do të nisin nga data 28 shtator. Procesi i regjistrimit do të vijojë deri në ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.331Z

Volejboll, Studenti shpallet kampion

Ekipi i Studenti në volejboll për meshkuj nuk njeh rival për sezonin 2007-2008. Nëse sinjalin e parë kërcënues ndaj të tjerëve e dha në Kupën e Shqipërisë, jo më larg se dje Studenti ka bërë të tijin edhe titullin kampion në finalen e radhës me bardheblutë në pallatin e sportit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.259Z

63-vjetori i klubit Studenti

brbrNe kuader te 63 vjetorit te klubit Studenti eshte mbajtur ne Tirane nje turne qitjeje me pjesemarrjen e perfaqeuseses se Kosoves ne kete sport Emra te njohur te qitjes shqiptare si Diana Mata moren pjese ne kete turne se bashku me homologet kosovare te skuadres olimpike te qitjes Ne ambientet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.666Z

Regjistrim online për në Qytetin Studenti

Të gjithë studentët e vjetër të Qytetit Studenti do ta kenë më të lehtë aplikimin për në dhomat e tyre, pasi këtë vit, aplikimi do të mund të bëhet online. Drejtoria e Qytetit Studenti ka vendosur në dispozicion këtë mjet, në mënyrë që të shkurtohen radhët në drejtori dhe t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama