Rezultate te kerkimit per termin: +Studimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.614Z

Tregon për studimet

Nga Express më 02 maj 2011 në ora 11:40 Aktorja Emma Watson ka qenë e hapur në lidhje me vendimin e saj se pse i ka lënë studimet për momentin. Aktorja e “Harry Potter” kohëve të fundit ka paralajmëruar se do të lë studimet e saj në kolegjin “Ivy”, pas 18 muajve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Studimet para dhe pasuniversitare

07/04/10 01:22 Pasi përfundojnë lojën, Hakiu dhe Manal diskutojnë për shkollën e saj. Manal i tregon për temën e diplomës me të cilën po merret, për të përfunduar kështu studimet. Ajo i tregon përmbajtjen e temës dhe ecurinë deri përpara se të futej në BB. Hakiu interesoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.429Z

Gjuhetaret:Mungojne studimet shkencore

Studiuesit dhe gjuhetaret kane nisur te shqetesohen per mungesen e studimeve ne sektorin e terminologjise se gjuhes shqipe.Ata shprehen se prodhimi dhe botimi i fjaloreve te shumte ka lene mbrapa studimet shkencore mbi gjuhen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Ciara dëshiron t’i vazhdojë studimet

Këngëtarja amerikane Ciara, e cila filloi karrierën e saj që nga mosha 16 vjeçare, thotë se ambiciet e saja janë që t’i mbaroj studimet. “Unë jam e lumtur që kam ndërprerë studimet për shkak se kam arritur një karrierë shumë të suksesshme. Por kjo nuk do të thotë që nuk dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.709Z

Fieri çel studimet për infermierinë

11/01/2009  Studimet par-time Fieri këtë vit do të ketë studime me kohë të pjesshme në degën e infermierisë. Viti 2009 starton me një degë të universitetit të mbetur deri tani në kuadrin e një premtimi. Këtë deklaratë e ka bërë kreu i Bashkisë së Fierit Baftjar Zeqaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.928Z

Emma Watson lë aktrimin për studimet

Share Zakonisht aktorët bëjnë të kundërtën e Emma Watson: lënë shkollën dhe studimet për të vazhduar karrierën e tyre. Aktorja e famshme ka shkruar në blogun e saj se do ta braktisë kinemanë për disa kohë, pasi do tu rikthehet studimeve. Dhe këtë do ta bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.383Z

Nisin studimet pasuniversitare i nivelit I-rë

Nga Besian Ajazi Pas më shumë se dy vitesh, studentet që janë diplomuar me sistemin 3-vjeçar kanë filluar sot studimet pasuniversitare në Universitetet publike. Tarifat për studimet pasuniversitare variojnë nga 36 deri në 72 mijë lekë në vit. TIRANE- Pas fillimit të vitit të ri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama