Rezultate te kerkimit per termin: +Studiuesja +Damini

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] studiuesja / docs[0] 503 / hits[0] 678 / keyword[1] damini / docs[1] 206 / hits[1] 260 /
Promovohet në Fier “Rrugëtim mes realizmit dhe modernizmit në prozën e Jakov Xoxës”
  • 0000-00-00

Promovohet në Fier “Rrugëtim mes realizmit dhe modernizmit në prozën e Jakov Xoxës”

Jakov Xoxa zbret në Fier sërish me një tjetër studim monografik. Në ambientet e Bibliotekës Publike në qytetin e Fierit  u prezantua kjo prurje e re me titull \"Rrugëtim mes realizmit dhe modernizmit në prozën e Jakov Xoxës\", nga autorja A