Rezultate te kerkimit per termin: +Stuttgart

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.589Z

Stuttgart e mban Molinaron

Menaxheri i Cristian Molinaros pret që mbrojtësi i Juventusit të mbetet në Stuttgart. Ai ishte transferuar në Gjermani në formë huazimi, gjatë afatit kalimtar të janarit, por Stuttgart ka opsionin e blerjes së tij në fund të këtij sezoni dhe duket se do ta shfrytëzoj atë. “Nuk mendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.653Z

Molinaro huazohet në Stuttgart

Atletico Madrid ishte duke u përgatitur të mirëpres Cristian Molinaron por shpresat e tyre për transferimin e mbrojtësit të Juventusit ishin shuar nga Stuttgart. Molinaro ka vendosur të kalojë pjesën e mbetur të sezonit në formë huazimi te Stuttgart. Ai ishte titullar për Juventusin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.655Z

Zyrtare:Molinaro huazohet te Stuttgart

Mbrojtësi i majtë i Juventusit, Cristian Molinaro, do ta vazhdojë pjesën e mbetur të sezonit si i huazuar te Stuttgart. 26-vjeçari tashmë një kohë të gjatë është duke u marrë me largim nga Juventusi, veçanërisht pas ardhjes së Fabio Grosso, kur humbi vendin e tij në ekipin e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.616Z

Degen huazohet në Stuttgart

Klubi nga Bundesliga, Stuttgart ka konfirmuar ardhjen e mbrojtësit të djathtë të Liverpoolit, Philipp Degen në formë huazimi për sezonin e ri. Reprezentuesi zviceran kaloi në Anfield si transfer i lirë më 2008 nga Borussia Dortmundi. Ai bëri vetëm shtatë paraqitje në Premierligë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.355Z

Cacau largohet nga Stuttgart

Sulmuesi gjerman me origjinë braziliane, Jeronimo Cacau ka bërë të ditur se do të largohet nga Stuttgart në fund të këtij sezoni. 2 9 vjeqari i cili mori shtetësinë gjermane në janar dhe është duke kaluar sezonin e tij të shtatë në Stuttgart, ka theksuar se nuk ka arritur marrëvesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.492Z

Ermir Lenjanin nen vezhgimin e Stuttgart

0 brbr brbrErmir Lenjani eshte nen vezhgimin e Stuttgart Mbrojtesi i krahut te majte preferohet nga trajneri Huub Stevens dhe eshte nje mundesi per te perforcuar grupin Stuttgart nuk ka patur nje nisje te mire te kampionatit dhe renditet ne vendin e 15 Ermir Lenjani eshte rritur si futbollist ne Zv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.707Z

Stuttgart do ta blejë Molinaron

Sipas ueb faqes Tuttomercatoweb.com, klubi gjerman Stuttgart pritet ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së mbrojtësit Cristian Molinaro në fund të këtij sezoni. Molinaro u largua nga Juventus në janar, pas mungesës së paraqitjeve për gjigantin italian, dhe u huazua për gjashtë muaj n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama